Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

Ja bih  dupe dao da sam mogao videti bujakinu facu kad je Pička Ćelava  zaboo  trojku u Istanbulu.

 

#50nijansizelene 

:D

  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja bih  dupe dao da sam mogao videti bujakinu facu kad je Pička Ćelava  zaboo  trojku u Istanbulu.

 

#50nijansizelene 

:D

Bas sam iznenadjen :fantom:

  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment

Realno bilo nam je dojaja sto se tice sporta 90tih, toga se secam kao jedinih svetlih trenutaka nase zemlje.

 

A naravno da je pracenje kosarke manje nego fudbala, ipak je to sport koji je namenjen visokoobrazovnoj eliti a ne nekim tamo blatnjavim mamlazima sto jure krpenjacu :nobles:

Link to comment
1 hour ago, mire said:

hejbet fudbalera


Otkad ovu riječ nisam čuo :wub:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Deda - Partizan

Ćale - Partizan

Milan - Zvezda.

 

Fuck me, ne znam ni sam kako, al znam da je Zvezda od kada znam za sebe.

  • Tužno 2
Link to comment

Što bi reko moj pokojni deda:

"Ti još ideš na utakmice, a? Ja bih svakome na ulazu prvo pendrek u glavu, pa izvoli uđi. " 🤣

  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, pantelia said:

 

Zato mnogo cenim druga @napadaj, njegova mrznja je cista i iskonska, bez ovih folirantskih "3 kile slika sam danas pregledao, planiram jos 500 g sigurno, boze koliko sam superioran nad ciganima koji svi kradu i nekulturni su" bljuvotina.

 

 

Ima dobar intervju sa likovima iz Grupe JNA o tim stvarima:

 

https://www.vice.com/sr/article/vvene8/pricao-sam-sa-grupom-jna-o-filozofiji-grobarstva-i-nismo-uspeli-da-se-slozimo


 

Quote

 

Na moje izričito pitanje, da li može biti slučajno to što su Grupa JNA, GTR i ostali fanzini nastali baš u ovom, grobarskom miljeu, a ne u nekom drugom, prvi odgovara Đokara.

 

- Smara me ta priča. Kao, Grobari su urbani, drugačiji, pankeri, ovakvi, onakvi. To svi misle za sebe, svi vole da misle da su posebni, čak i ako nisu. Nervira me i da se forsira da smo mi ne znam koliko bolji od cigana, da smo mi svi do jaja a oni svi loši, to mi je druga vrsta ekstremizma. Sve te pacijente koje oni imaju imamo i mi, samo je njih više pa ima i više pacijenata. Partizan je kroz istoriju bio luzerskiji klub pa je okupio više luzera, ali neka suštinska razlika ne postoji. Idi među prosečne navijače Partizana i pitaj ih šta slušaju; koliko njih će reći pank? Merodavan je broj Grobara koje nađeš na nekom rendom pank koncertu.

 

 

I ja se s tim potpuno slažem. I naravno da se družim sa ljudima koji navijaju za Zvezdu, evo celo popodne sam proveo sa čovekom koji je bio u jednoj grupi sa severa.

 

To što se "mrzimo" je zezanje i dobra prozivka, bar ja to tako vidim. E sad jebi ga, to što mi imamo bolje fore nije naš problem, nego vaš. :D

 

Smara i ta priča o grobarskom panku, pre svega zato što je pank jedna pičkasta muzika. Da je tu neko ozbiljan, slušali bi Sodom i Slejer, a ne tralalajke o pivu i buntu protiv nastavnika matematike na jednoj žici.

 

Ono što je po meni glavna razlika između tribina i generalne navijačke populacije jednog i drugog kluba je to što se međ' ciganima strašno zapatilo turbopravoslavlje i turbosrbovanje, a to je toliko bedno i užasno da ja ne mogu da se setim nijedne svetske tribine koja je toliko zaglibila u tim sranjima. Ej gusle na utakmici, koji kurac? Za to treba cigane zajebavati dok se takve gadosti ne iskorene sa stadiona i iz hale.

Edited by napadaj
  • +1 7
  • -1 1
Link to comment

Nije bilo velicanja ratnih zlocinaca na tekmama Partizana do sad, sto jes jes 

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

Deda - Partizan

Ćale - Partizan

Milan - Zvezda.

 

Fuck me, ne znam ni sam kako, al znam da je Zvezda od kada znam za sebe.

davne, čini mi se, '79., ja sa porodicom u požegi, zbor markovića, ćale i još tri brata

i zametnu se da igraju zvezda i velež, ćaća, stričevi i moji rođaci, sve go zvezdaš, još se igra u bg, ja se stis'o k'o čvarak jer su preventivno počeli da me zezaju

i eto, počinje utakmica, urlici na  marakani  kad ono ubrzo trt- 1:0 za one moje

ništa, ovi moji u neverici, ja mudro ćutim, kad ono 0:2

i da ne dužim, hadžiabdić folira centaršut sa leve strane, čini mi se olja se baca prema penaltiku, a džemo laganini plasira u donji levi ugao, 0:3

tu se već uzjebem, počnem da podjebavam rođake i stričeve, i popušim prvu šamarčinu od ćaleta u životu

druga je vezana za pavika (zvezdaši valja znaju ko je to), ali o tome drugom prilikom :D

 

 

pardon, sad premotah film

šamarčina je pala posle penala, prvi gol je džemin, a drugi je evrogol legende jurišića

Edited by mire
  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@napadaj

na prvom mestu kulturološka, pa tek onda moralna superiornost

 

:nobles:

 

Ne bi to ozbiljno izjavio da si išao sa mnom na JSL gostovanja vozovima i autobusima. :D

 

 

Link to comment
55 minutes ago, napadaj said:

 

 

Ima dobar intervju sa likovima iz Grupe JNA o tim stvarima:

 

https://www.vice.com/sr/article/vvene8/pricao-sam-sa-grupom-jna-o-filozofiji-grobarstva-i-nismo-uspeli-da-se-slozimo


 

 

I ja se s tim potpuno slažem. I naravno da se družim sa ljudima koji navijaju za Zvezdu, evo celo popodne sam proveo sa čovekom koji je bio u jednoj grupi sa severa.

 

To što se "mrzimo" je zezanje i dobra prozivka, bar ja to tako vidim. E sad jebi ga, to što mi imamo bolje fore nije naš problem, nego vaš. :D

 

Smara i ta priča o grobarskom panku, pre svega zato što je pank jedna pičkasta muzika. Da je tu neko ozbiljan, slušali bi Sodom i Slejer, a ne tralalajke o pivu i buntu protiv nastavnika matematike na jednoj žici.

 

Ono što je po meni glavna razlika između tribina i generalne navijačke populacije jednog i drugog kluba je to što se međ' ciganima strašno zapatilo turbopravoslavlje i turbosrbovanje, a to je toliko bedno i užasno da ja ne mogu da se setim nijedne svetske tribine koja je toliko zaglibila u tim sranjima. Ej gusle na utakmici, koji kurac? Za to treba cigane zajebavati dok se takve gadosti ne iskorene sa stadiona i iz hale.

 

Ne moze niko da me podjebava zbog takvih stvari koliko je mene vec blam zbog toga, veruj mi. I ne mozes vise da mrzis ta govna sa severa nego ja. Koliko god trpanje bilo zbog toga, nije dovoljno.

 

Ono sto mene zapanjuje je kolicina ''pismenih'' i obrazovanih ljudi koji navijaju za Partizan, a primili su se na budalastine o odabranom soju, nevidjenoj estetici, ukusu, strahovitoj kulturnoj superiornosti u odnosu na rivalski klub. Oni GTRetardi postave fotografiju naslikane slike (sto kaze Djole Klaja), na nju dodaju glave Vujosevica/Covica i neki misticni naziv, i to je uzasno nobles i nivo iznad svega. I ljudi se na to prime, cirkus. Izgibose da objasne kako su uzasno urbani, histerikali, murali po Dorcolu svi su Sergeji Trifunovici, cudo jedno. Toliko insistiranje na tome, trazenje potvrde, uglavnom dolazi od ljudi koji i nisu bas ubedjeni u to sto tvrde. 

 

image.png.d0d0230fce1db70d524a5be77542b2ad.png

Jako tuzno, sve u svemu.

 

edit: prakticnih primera te tuge ima gde hoces, kao sto vidis

 

Edited by pantelia
Link to comment

Meni npr nije jasno što se komšije toliko trigeruju na tu priču o "moralnoj/kulturnoj superiornosti" navijača Partizana, kada je jssno da se radi o navijačkom folkloru i nebitnom identitetskom podjebavanju? :unsure:

Pa se onDa ubiše dokazujući kako smo ista govna, umesto da furaju neku svoju priču i pozitivni identitet. Uvek deluju reaktivno...

Što bi rekao moj psihijatar: ima tu nešto... :D

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...