Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

elem, gledajući u retrospektivi, ja sam počeo da navijam za Partizan zato što sam alergičan na aroganciju većine. većina u Srbiji je za Slobu/Vučića, Cecu, SPC, Zvezdu, ergo, većina u Srbiji bira pogrešno i to čini nepogrešivo i dosledno ;)

 

ja sam nekako, instinktivno, stao na pravu stranu još kao dete......bravo ja :D

Ma samo da ne dođe Toma.

Link to comment

Kad smo kod navijanja, secate li se fudbalera Arkanovog Obilica? Uvek su mi delovali prebildovano pa sam se pitao sta su im davali.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

elem, gledajući u retrospektivi, ja sam počeo da navijam za Partizan zato što sam alergičan na aroganciju većine.

ja sam počela da navijam za Partizan zbog tate, koji je primedbovao zato što Zvezda tada nije dozvoljavala prenos svojih utakmica.

ne znam da li sam odgledala utakmicu posle oš. mislim na fudbal…

mene sport zanima tačno u ne uopšte procentu i jedini pečat sporta na moj život (osim neslavne epizode kada su me regrutovali da igram košarku u OKK Beograd, odakle sam poblegla posle 2-3. treninga) je ta idila iz detinjstva, nedelja popodne, fudbal ili reprezentacija u košarci. ustajanja u nedoba da se gleda boks, itd.

i ostao Partizan. 🖤🤍🖤🤍

 

  • Wub 5
Link to comment
23 minutes ago, Shan Jan said:

Kad smo kod navijanja, secate li se fudbalera Arkanovog Obilica? Uvek su mi delovali prebildovano pa sam se pitao sta su im davali.

Kuzman Babeu, Nenad Grozdic i Zivojin Juskic. Jbni listovi i butine. Arancha Sanchez da pozavidi.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Da, cuveni Grozdic, nije cak ni bio los igrac. Secam se da su bas mlatili ostale timove, ukljucujuci i vecite. Sudije nisu smeli da pisnu.

 

Za Lazetica je bila prica da su ga bukvalno gepekovali i doveli na potpis. 

Link to comment
3 hours ago, Ratamahatta said:

Ja kad sam trebao da odlucim za koga cu da navijam bilo je Rambo Petkovic vs. Damir Cakar, nije bila neka dilema 

Ja kad sam trebao da odlucim oduvali smo Butragenja i drugare 4-2. Posle šuknuo čobanin seljo iz Pasi Poljane iz korne. Posle vise nije bilo bitno. 
Doduse, ako me secanje ne vara, sanjao sam i traumu nakon poraza u finalu od Partizana 1987., buncao Divac, Divac. Jbg. Al tu smo ispucali radost na iznenadjenje u 1/2f sa Cibosima.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
11 minutes ago, MeanM@ said:

buncao Divac, Divac.

Prizvao si ga, došao posle, doduše sa zakašnjenjem i na blic. Beše kratko ali slatko.

black heart GIF by AM by Andre Martin

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Prizvao si ga, došao posle, doduše sa zakašnjenjem i na blic. Beše kratko ali slatko.

black heart GIF by AM by Andre Martin

Dosao da uzme odnarodjene pare od Voje Stojakovica. Robinhudovski cisto. Sad ce da ti objasni detaljno neko od pravoverne forumske vecine.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Kad smo kod navijanja, secate li se fudbalera Arkanovog Obilica? Uvek su mi delovali prebildovano pa sam se pitao sta su im davali.

Verovatno ništa. Ništa nisu ni morali. Tada bi i Obilićev juniorski tim osvojio titulu. 

Link to comment

Oba roditelja Partizan, pa smo i mi deca ostala verna :)

 

Kroz detinjstvo, os i ss, gledao se sport prilicno, klupski i reprezentativni (tata i komsija su gledali i boks, to vec nisam pratila). Inace tradicionalno porodicno navijanje, svi skacemo, deremo se...Onda u skoli komentari, grupisanja ko za koga navija, ali u vidu zajebancije, nije bilo neke mrznje i slicno.

 

Sad pratim najlepsi sport - atletiku, KK Partizan, kad igra reprezentacija u nekim sportovima i kad su Olimpijske igre.

Neko je gore pomenuo Butragenja :), tako su mi razna imena ostala u glavi iz detinjstva, a najzanimljivija svakako africkih atleticara i juznoamerickih fudbalera.

 

Ne mrzim druge klubove...samo volim Partizan :heart:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

mostar u srcu, velež do groba

mimo toga, u fudbalu zvezda, od vremena kad se pižon uvlačio mom ćaći oficiru, a u basketu partizan, od poznanstva sa kićom iz dečijih dana, a o hektolitruma popijenih kod praje u "košu" tokom studija da ne pričam :D

  • +1 2
Link to comment

tad sam bio glavni u raji, mislim akonto pižona :D

onomad mi ćale bio načelnik garnizonske ambulante u mostaru, hejbet fudbalera tamo služilo, sećam se da je najveći uvlakač bio aranđel todorović, desno krilo partizana, mužinić bio šmeker, a peruzović bio ekstra smešan bez brkova i kose, a glava k'o pipun :laugh:

ipak, najfaca mi bio, ne mogu da se setim imena, lik koji je radio "biopro" (trenutno pevušim "šta je to, šta je to, o pa to je biopro..."), i još gomilu reklamnih crtaća onog vremena, kampovao kod nas u stanu, pa mi nacrta gomilu fora sa tv reklama, a ja odnesem to u školu...

eeej, koja je to pomama bila :D

Edited by mire
  • +1 1
Link to comment

Ja bih dao dosta para za time machine da vidim kako se lomi srce u pamparcad losim grobosima ovog sveta i kako vise ne prate sport kad je Pancev prikuco Olmeti kroz usi 

I nesto manje para kad je Auman intervenisao™

Kosarka je ipak u poredjenju s time deveti esalon ozbiljnog sporta, da je bitna bila bi Holandija dobra u njojzi :fantom:

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...