Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

 

divno vreme, pesnici mlate pare

 

Dobar fazon..

Link to comment

Ja kad sam trebao da odlucim za koga cu da navijam bilo je Rambo Petkovic vs. Damir Cakar, nije bila neka dilema 

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Mesar iz Maksija sa dva zuba u glavi se navrzao mojoj deci za koga navijaju i onda prikenjao Luciferu, kaže "Samo Cigani navijaju za Zvezdu"

 

Naravno, rekoh, Cigani najveseliji narod, tako i treba. Bolid.


IMG_7481.thumb.jpeg.81334ee0fe916c588d41b2b36e32df75.jpeg

  • +1 1
  • Haha 5
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:

Ja kad sam trebao da odlucim za koga cu da navijam bilo je Rambo Petkovic vs. Damir Cakar, nije bila neka dilema 

 

u mom slucaju piksi vs bajro zupic. jedno brdo dva univerzuma

Link to comment

Jel se sad kaješ zbog koga se načinio pogrešnu odluku, Nikodije?

 

Screenshot_20240407_131520.thumb.jpg.4f94af65ea9753f711596bdb3ecd0a42.jpg

  • Haha 7
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


IMG_7481.thumb.jpeg.81334ee0fe916c588d41b2b36e32df75.jpeg

Svašta si mi do sad pisao ali još me nisi optužio da sam lažov. Neka ti je na čast :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment

elem, gledajući u retrospektivi, ja sam počeo da navijam za Partizan zato što sam alergičan na aroganciju većine. većina u Srbiji je za Slobu/Vučića, Cecu, SPC, Zvezdu, ergo, većina u Srbiji bira pogrešno i to čini nepogrešivo i dosledno ;)

 

ja sam nekako, instinktivno, stao na pravu stranu još kao dete......bravo ja :D

Edited by Ted
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Ja sam poceo da navijam tako sto me je neko napolju pitao za koga navijam. 5-6 godina imao.

Nisam imao pojma sta me pita. Totalni zbunj. On vise puta ponavlja, za koga, za koga. Dok ga nisam pitao kako mislis za koga navijam.

Pa ono Partizan ili Zvezda.

Aaaaa to...i u par sekundi kazem/odlucim Partizan. To mi bila pozitivna rec, ono sfrj. I danas mi je pozitivna.

Porodicno, cale kao Zvezda (imao je neku mastariju, cesto je pominjao da je bio atomsko krilo CZ), ja, brat i keva Partizan.

  • Wub 1
Link to comment
Just now, Ted said:

elem, gledajući u retrospektivi, ja samo počeo da navijam za Partizan zato što sam alergičan na aroganciju većine. većina u Srbiji je za Slobu/Vučića, Cecu, SPC, Zvezdu, ergo, većina u Srbiji bira pogrešno i to čini nepogrešivo i dosledno ;)

 

ja sam nekako, instinktivno, stao na pravu stranu još kao dete......bravo ja :D

?

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

veci je problem to sto je cigan, ako sam dobro shvatio bradilka

Iskreno pojma nisam imao do danas za koga navija. A i dečiji pesnici su generalno loši ljudi, čast izuzecima.

Link to comment

U mene klinci (od oba roditelja grobara):

1. Ćerka - ne zanima je

2. Sin: za zvezdu. Na pitanje zašto, kaže "zbog Kataija, njega mnogo volim. Nemoj da se ljutiš".

 

:dry:

 

Edit. Ćerka ipak rekla partizan :wub:

Edited by Svemir Zeka
  • Wub 4
Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

U mene klinci (od oba roditelja grobara):

1. Ćerka - ne zanima je

2. Sin: za zvezdu. Na pitanje zašto, kaže "zbog Kataija, njega mnogo volim. Nemoj da se ljutiš".

 

:dry:

 

Edit. Ćerka ipak rekla partizan :wub:

 

(wub si dobila pre edita, al necu da ga sklanjam)

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, Svemir Zeka said:

U mene klinci (od oba roditelja grobara):

1. Ćerka - ne zanima je

2. Sin: za zvezdu. Na pitanje zašto, kaže "zbog Kataija, njega mnogo volim. Nemoj da se ljutiš".

 

:dry:

 

Edit. Ćerka ipak rekla partizan :wub:


Nehotice - cela sustina.

Koga zanima, taj navija za Zvezdu :fantom:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Krenule pomije po Ršumu, mašala :lolol:&:puke:

 

 

Ah, kad nije dzibercina i seljacina kao Bozo Koprivica

 

- Gospodine Koprivica, kako ste?

 

- Znate, odgovoricu vam isto kao moj prijatelj Danilo Kis meni (s kojime sam se ja druzio, ne znam da li sam to pomenuo,  1974-e u Tolosima) - dobro sam, ali stremim boljem

 

- Sta nam mozete reci o novoj knjizi?

 

- Pa, kako bi rekao Danilo Kis (prijatelj moj veliki), nadam se da ce mi ova knjiga biti losija od svih koje cu tek napisati

 

Nista jadnije nema nego kad GTR praziluk krene da djubri i gnoji o nekim kulturnim superiornostima, sve sa Breskvicama i Bulatima koji vire iz bulje. Kako je to jadno i tuzno. Uz blagi dodatak potpuno nerasistickih posalica.

 

Zato mnogo cenim druga @napadaj, njegova mrznja je cista i iskonska, bez ovih folirantskih "3 kile slika sam danas pregledao, planiram jos 500 g sigurno, boze koliko sam superioran nad ciganima koji svi kradu i nekulturni su" bljuvotina.

  • +1 5
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...