Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

34 minutes ago, Nikodije said:

 

za ovo naše mali tužan pas

Koji zapišava borove i jele :sleep:

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment

Željko u utorak uveče sav crven histerično crta nešto na tabli pred Nebojšom i objašnjava mu taktiku za Efes. Ovaj se krsti i zatvara mu polako vrata pred nosom, za to vreme Željko očajnički viče "Nebojšaaa".

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Brt gledaj da izbegavas Zoca i toga drugog u istoj recenici

Pff, patetično.

 

A sve jasno, Merkur u Raku...

Edited by Milošica
Link to comment

Ja sam ovo upravo otkrila.

Jes da sam na pravom spisku, al baš u vr' da me stavite još na prvom popisu :lolol:

Svaka čast ko je uopšte iskopao podatak :happy:

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

taj rsum pre nego sto je postao velji srbin ili vec sta je postao je bio lik koji je u onom rezimu bio omiljeni deciji pesnik i bio je jedan od retkih koji je imao profur u sve osnovne skole srbije gde je drzao nekakve priredbe i zaradjivao grdne pare.

secam se da je jednom bio u vrhu poreskih obveznika u beogradu. procitao u nin-u tamo 80-ih

Link to comment

Ma dobro to, nego da li si se kešao na tramvaj i držao cigaretu između palca i kažiprsta, onako šmekerski?

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

ne znam, za cigaru i tramvaj i za ršuma uopšte al znam da je mrtvi sanja ilić imao dugo godina najplaćniji autorski honorar od sokoj-a 

 

mnogi bi pomislili pa to je balkanika(:lolol:) ali avaj rođeni brat pok. sanje ilića je bio ilke iz generacije 5 dugo godina muički urednik na ptc-u koji je svom bati nabacivao tezge tipa muzika za špicu dnevnika, “tepih” muzika za jutarnji/bgd hroniku i sve ono što se emituje svaki dan pa puta 5-10

 

lova je bila milionska

 


 

da ne citiram sad međed mileta

:fantom:

 

  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

da ne citiram sad velikog navijača partizana mileta

 

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Ma dobro to, nego da li si se kešao na tramvaj i držao cigaretu između palca i kažiprsta, onako šmekerski?

to sad radim, samo nije tramvaj nego soko

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...