Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

2 hours ago, jezovuk said:

Hoću i ja na spisak. Gde da se prijavim?

 

Koji ste ljudi, svi me iskuliraste, moram sam sa sobom da se loptam.

 

Da se upiše: napred Zvezdo, samo napred, gde ti igraš tu smo mi...

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, booyaka said:

Za Partizan.

 

A ovako si pricao nekad :fantom:

 

On 1. 5. 2023. at 12:38, booyaka said:
On 29. 4. 2023. at 18:27, Midgeta said:
Odbanujte mustang da nam kaze za koga ona navija :fantom:

Za Zvezdu, naravno. Ima to neko prefinjeno antijugoslovenstvo u sebi, iznenadio bih se baš da je drugačije.

 

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, jezovuk said:

 

Koji ste ljudi, svi me iskuliraste, moram sam sa sobom da se loptam.

 

Da se upiše: napred Zvezdo, samo napred, gde ti igraš tu smo mi...

Požali se povereniku za zaštitu ravnopravnosti :twak:

Link to comment
28 minutes ago, Midgeta said:

 

A ovako si pricao nekad :fantom:

 

 

Eto, iznenađen sam i razočaran. 

  • Tužno 1
Link to comment

treće izmenjeno i dopunjeno izdanje

 

Quote

Partizan:

ted, Kums, ToniAdams, shimpr, Lezilebovic, Snarc, tresko, edited by mod, facundo Orelana, Blackgeorge, Sundance kid, Copkillah, Filozof Manijak, Radnik, Svemir Zeka, Lena, aram, napadaj, garmonbozia, Jorge Sparga, Arheolog1981, Bradilko, Mindaugas, ZokiAsov, Maheem, Lord Stef, Stela, TheAnswer, Kowalski, Omiljeni, Grandilof, Freakens, Fins Fleet, Smooth.op, bags, Johan Nagel, Godfrey, Djolle, Ubibobi, ShanJan, Papovac, Pantelija jr, Djuro,Hooyadohoo, Greek freak, jezovuk, April, MocaVukotic, Moonwalker, Pt 2.0, Milosica, Midgeta, Azdaja, Mercuzzio, San Epifanio, mozzer, zajcev, bwa, њујоркер, may day, profesionalac, twisted, goofs, Klara, Patty Lee. LSD, Najka, Nebojša, DCI Banks, Orle Zmajević, Geo, Pacey, Ryo, InvisibleLight, Goranz, Sandradjer

 

 

 

 

Zvezda

booyaka,levi, Shaq, sigurnost, hrkljus boys, Dankan Ajdaho, Dzon Koltrejn, Bogotac, Salerokada, nenad, warp, MeanM@, J.Marshall, Ducca, Milos76, harper, Nikodije, Ratahmata, Valk, MiddleClass, Hele, ZliGli, Moća, Pantelija, Ajatolah, Weenie, Frank Pembleton, Eleniko, elementary, FPLS, kralj, brajt bili, adasevic, Ćanda, Heaviside, dragance, JoeD, Mil@n, Bilmez pbg, uini, Willow, dimitrije, hamlet, Wilde, Delija67, jezovuk, renne, ros, debeli, assignment, Serena, Zaboravan

 

Link to comment

75:54 održava se razlika rutinski :fantom:

Dal Partizan dobija i bez ženskinja? :unsure:

Edited by ubibobi
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

prosto je: jesi li naša ili njihova?


Us:

 

Them:

niko bitan.

aaa, pa shto ne kazete tako. ja sam shcer jednog izlechenog them/they i to je najblize shto se primichem vama/njima.

 

lichno sam organski nezainteresovana za bilo shta od toga, gledanje bilo kog sporta, navijanje za bilo kog sporta, vashi ludi zli blizanci inkludid, znachi apsolutno sve. tj nishta. posledichno nemam ni razumevanje za pratecu drushtvenu dinamiku.

 

dakle ne klasificiram se. sorisha :hihi:

  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Midgeta said:

Komsija @jezovuk se ponavlja na oba spiska, brisite ga sa Partizana 

 

 

Quote

ted, Kums, ToniAdams, shimpr, Lezilebovic, Snarc, tresko, edited by mod, facundo Orelana, Blackgeorge, Sundance kid, Copkillah, Filozof Manijak, Radnik, Svemir Zeka, Lena, aram, napadaj, garmonbozia, Jorge Sparga, Arheolog1981, Bradilko, Mindaugas, ZokiAsov, Maheem, Lord Stef, Stela, TheAnswer, Kowalski, Omiljeni, Grandilof, Freakens, Fins Fleet, Smooth.op, bags, Johan Nagel, Godfrey, Djolle, Ubibobi, ShanJan, Papovac, Pantelija jr, Djuro,Hooyadohoo, Greek freak, April, MocaVukotic, Moonwalker, Pt 2.0, Milosica, Midgeta, Azdaja, Mercuzzio, San Epifanio, mozzer, zajcev, bwa, њујоркер, may day, profesionalac, twisted, goofs, Klara, Patty Lee. LSD, Najka, Nebojša, DCI Banks, Orle Zmajević, Geo, Pacey, Ryo, InvisibleLight, Goranz, Sandradjer, el patron, gone fishing, j.r. cash, weedman

 

 

 

 

 

booyaka,levi, Shaq, sigurnost, hrkljus boys, Dankan Ajdaho, Dzon Koltrejn, Bogotac, Salerokada, nenad, warp, MeanM@, J.Marshall, Ducca, Milos76, harper, Nikodije, Ratahmata, Valk, MiddleClass, Hele, ZliGli, Moća, Pantelija, Ajatolah, Weenie, Frank Pembleton, Eleniko, elementary, FPLS, kralj, adasevic, Ćanda, Heaviside, dragance, JoeD, Mil@n, Bilmez pbg, uini, Willow, dimitrije, hamlet, Wilde, Delija67, jezovuk, renne, ros, debeli, assignment, Serena, Zaboravan, Petović, hrkljuš, voodooderina, hejter, johnnyD, brajt bili, rouxsenyurt,

 

Link to comment

ja sam išao dva puta na partizanov stadion - jednom sam bio na sletu, a kasnije da čekam red za dafinu, dali mi neke pare za tu aktivnost

 

na zvezdin stadion sam išao jednom, da vodim nekog rođaka iz nemačku na utakmicu

 

to su svi moji kontakti sa navijanjem, ako ne računam navijanje budilnika u neka davna vremena kada su se budilnici navijali

 

to je sve zlo i zvezda i partizan i svi ostali klubovi

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...