Jump to content
IGNORED

Beč


bags

Recommended Posts

10 hours ago, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Zashto skalpel i shta je ispod zastave?

Kapiram da nece da im Bech bude Kabul, dalje ne razumem.

Link to comment
11 hours ago, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Zanimljivo, pre 15-20 godina su imali plakate sa Stracheom i pisalo je: Wien darf nicht Istanbul werden. Izgleda da su spustili kriterije u medjuvremenu, sad je Istanbul okej :D

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, bags said:

Bilo je jako puno napada nozem zadnja 3 meseca...

Jel ima neka statistika ko su najcesce napadaci, Balkanci, Arapi ... ?

 

Link to comment

Nema jos statistika ali svaki par dana je u vestima.  Naravno da su najvise stranci ali ne nagalsavaju puno u medijima da ne bi bilo jos vece zajebancije.

Ono sto me cudi su neki random napadi poput dva coveka u saorbacaju i jedan potegne noz, pa onda napad na beskucnika nozem i sl.

  • +1 1
Link to comment

Koliko sam video po medijima, dosta napada su radili klinci, maloletnici, ne možeš im ništa.

Navodno Austrija razmišlja da adaptira zakon tako da imaju i mladi neku vrstu kazne.

 

U delu Favoritena gde su se dešavali napadi, proglašena je "zona bez oružja"

To mi je najjače 😀 

Šta kao, do sad su mogle da se nose utoke, zolje i bazuke pa je sad to zabranjeno 😀 

 

Šalu na stranu, dana kad je to proglašeno, u ulici favoriten je šetala marica, oklopljena a postavljen je bio i levak u šetalištu

Link to comment
On 2. 4. 2024. at 23:05, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Oprostices mi @bags sto pretpostavljam ali meni ovaj uspon desnice deluje kao direktna posledica nespremnosti establirane politicke elite da se pozabavi pravim problemima ljudi - siromasenjem srednje klase i tolerisanjem kriminalaca i radikalnih elemenata. Ne samo u Austriji nego svuda u Evropi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...