Jump to content
IGNORED

Beč


bags

Recommended Posts

10 hours ago, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Zashto skalpel i shta je ispod zastave?

Kapiram da nece da im Bech bude Kabul, dalje ne razumem.

Link to comment
11 hours ago, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Zanimljivo, pre 15-20 godina su imali plakate sa Stracheom i pisalo je: Wien darf nicht Istanbul werden. Izgleda da su spustili kriterije u medjuvremenu, sad je Istanbul okej :D

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
3 hours ago, bags said:

Bilo je jako puno napada nozem zadnja 3 meseca...

Jel ima neka statistika ko su najcesce napadaci, Balkanci, Arapi ... ?

 

Link to comment

Nema jos statistika ali svaki par dana je u vestima.  Naravno da su najvise stranci ali ne nagalsavaju puno u medijima da ne bi bilo jos vece zajebancije.

Ono sto me cudi su neki random napadi poput dva coveka u saorbacaju i jedan potegne noz, pa onda napad na beskucnika nozem i sl.

  • +1 1
Link to comment

Koliko sam video po medijima, dosta napada su radili klinci, maloletnici, ne možeš im ništa.

Navodno Austrija razmišlja da adaptira zakon tako da imaju i mladi neku vrstu kazne.

 

U delu Favoritena gde su se dešavali napadi, proglašena je "zona bez oružja"

To mi je najjače 😀 

Šta kao, do sad su mogle da se nose utoke, zolje i bazuke pa je sad to zabranjeno 😀 

 

Šalu na stranu, dana kad je to proglašeno, u ulici favoriten je šetala marica, oklopljena a postavljen je bio i levak u šetalištu

Link to comment
On 2. 4. 2024. at 23:05, bags said:

Kakva ekipa se sprema da uzjasi:

 

 

 

bbh1gf0uj3sc1.jpg

 

Oprostices mi @bags sto pretpostavljam ali meni ovaj uspon desnice deluje kao direktna posledica nespremnosti establirane politicke elite da se pozabavi pravim problemima ljudi - siromasenjem srednje klase i tolerisanjem kriminalaca i radikalnih elemenata. Ne samo u Austriji nego svuda u Evropi.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ovim se vode svi trgovci nekretninama:

 

image.png

 

Broj dece u osnovnim skolama po gradskim opstinama koja koriste nemacki svakodnevno je tamno crven, neki drugi jezik je ovo roze.

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 6. 4. 2024. at 18:15, Shan Jan said:

 

Oprostices mi @bags sto pretpostavljam ali meni ovaj uspon desnice deluje kao direktna posledica nespremnosti establirane politicke elite da se pozabavi pravim problemima ljudi - siromasenjem srednje klase i tolerisanjem kriminalaca i radikalnih elemenata. Ne samo u Austriji nego svuda u Evropi.

 

Pa otprilike to je to. Crveni (socijal demokrati) su digli ruke od radnicke klase i ogrizli u korupciji i bukvalno jsu skoro 50 god na starim uspesima, crni ( narodna demohricanska partija) su izvan Beca godinama na vlasti i izvlace milijarde, zeleni su otisli u neku drugu krajnost i postali nemoguci za biranje. Mene iznenadi koliko normalnog sveta otvoreno kaze da ce glasati za plave iako su totalni idioti samo da bi kaznili ove dve velike stranke.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

FPÖ za ove EU izbore u stilu SPO dobrog Vuka tamo neke 93. Bukvalbo su svako drvo i banderu opoganili sa ovakvim nebulozama:

 

image.jpeg

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...