Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Morant sam dobi Pelikane, a na Areni još jedan u nizu revijalni fijasko San Antonija. 

 

Inače, radovao sam se što će Vembi kod Popa, kapiram da im rezultat nije prioritet, al matori baš slabo hendluje ovo. 

  • +1 1
Link to comment

Odoše Boston i Golden Stejt u produžetke. Dobre tekme večeras.

 

edit: Baš me briga za skor i probleme, ne želim da vidim Denver i Voriorse u prvoj rundi plejofa.

Edited by reg
Link to comment
1 hour ago, reg said:

Odoše Boston i Golden Stejt u produžetke. Dobre tekme večeras.

 

edit: Baš me briga za skor i probleme, ne želim da vidim Denver i Voriorse u prvoj rundi plejofa.

 

Brown provocirao Currya, pokazivao "too small" pa ih Steph na kraju posrao.

To dobiju ekipe kad ga iznerviraju.

Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Inače, radovao sam se što će Vembi kod Popa, kapiram da im rezultat nije prioritet, al matori baš slabo hendluje ovo. 

 

Matori odavno slabo hendluje i zreo je za penziju. To mi je definitivno postalo jasno kad smo ga dobili na svetskom. Mislio sam da ce mu to biti zlato sa kojim ce se oprostiti od ozbiljnog rada.

Link to comment
7 hours ago, reg said:

Odoše Boston i Golden Stejt u produžetke. Dobre tekme večeras.

 

edit: Baš me briga za skor i probleme, ne želim da vidim Denver i Voriorse u prvoj rundi plejofa.

 

Mogao bih da se kladim da ne prolaze play in (ako do njega dođu). Malo su se sad trgli sa ovim promenama startera, rukiji su im stvarno dobri dok ne udare u zid i Klej je izgleda ušao u onih mesec i po šuterske forme godišnje (mimo toga je jedan od najgorih startera lige). Ko ispadne od njih u plejofu, svakako bi ispao. 

 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Džejlen Braun je stvarno najveći idiot na planeti. Kariju da pokazuješ "Too small"? Druže, ti si moron.

 

To je ta generacija odrasla na tome kako Lebron ne sme nikako da se zeza, a ok je da se Stef podjebava. Nema dve godine kako su ih dobili u finalu. :isuse:

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Pogledao hajlajce™ Moranta od sinoc, decko je Bog kosarke. Obavezno bacite pogled, ko nije do sad. 

 

 

Da ima sut za 3, lagano bi bio najbolji igrac na svetu a ovako je top10 i najatraktivniji, susta suprotnost ovom nasem usporenom radikalu. 

  • +1 4
  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...