Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Just now, Shan Jan said:

@Have_Fun: ma znao sam ja i pre za potpis i za sva ostala sranja koja je radio al u medjuvremenu je sve otislo toliko u persun sa drzavom pod SNS da bih tukao i ove belolistice a ne njega.

 

Nisam mislio direktno na tebe nego generalno.

Gledajući društvo oko mene, svi nešto iznenađeni što je dao potpis podrške, a onda kad im pokažem onu bajatu vest, svi kao u čudu kako im je to promaklo.

  • +1 2
Link to comment

Jokić se žalio na nedosuđen faul u reketu, izbačen.

 

Postigao samo 4 poena, uz lošu partiju MPJ-a koji ima 5 promašaja sa linije za tri poena (Marej ne igra), biće potrebna još jedna dobra partija klupe da bi dobili Bulse.

Edited by reg
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, reg said:

Jokić se žalio na nedosuđen faul u reketu, izbačen.

 

Postigao samo 4 poena, uz lošu partiju MPJ-a koji ima 5 promašaja sa linije za tri poena (Marej ne igra), biće potrebna još jedan dobra partija klupe da dobiju Bulse.

Žalio je malo preblago, ali nije za izbacivanje iz igre. Cijela dvorana se bunila. 

Link to comment

Čak su se i komentatori NBC-ja bunili. Nisam čuo šta je rekao, video samo da je mahao rukama i vikao u pravcu sudije dok se (sporo) vraćao nazad posle nedosuđenog faula Vučevića.

Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Vodi Denver i bez njega. Cikago ce defitivno morati u rasprodaju.

 

Trebalo je još prošle godine to da urade. Tužna kombinacija neinteligentnih igrača i lošeg trenera. Jokić ne igra a oni u kontri 2 na 1 idu na šut za tri poena sa rukom u licu. 4 minuta bez koša u poslednjoj četvrtini.

 

Denver je dobro odigrao treću, MPJ šutirao bolje, Stroter je dao 12 poena. Votson solidan u odbrani. Nije bilo očekivanog pada koji obično sledi kada Jokić izađe. Džekson najbolji strelac sa 25 poena. Holidej 8 poena, 3/4.

 

Samo da uđu zdravi u plejof i klupa će im biti možda i bolja nego prošle godine.

Link to comment

Coby White opet dobar u šutu i dobra tekma za njega.

 

Na nekoj drugoj utakmici manijak Green je probao da laktom onesvesti Nurkića.

Idiot.

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Lik je tempirana bomba.

Sad je još gori jer GSW nisu tako moćni kao pre, pa je frustracija na visokom nivou.

Liga mora nešto da uradi i smisli.

Npr. neka ga vode na anger management program dok bleji suspendovan.

Link to comment

Ili da prosto puste nekog da ga iznabada bez kasnijih posledica, to bi bilo skroz ok. Glumi covek neko ludilo a niti je ludji niti jaci od vecine likova tamo, samo je skontao da mu se tolerise svasta iz nekog razloga i da svi igraci dobijaju previse para da bi rizikovali gubitak istih i maksimalno to koristi. Slepac. 

  • +1 8
Link to comment

Treba njima rebuild ništa manje nego Čikagu, nego su to dynasty igrači, pa je za očekivati da ih isprate u penziju umesto da ih trampe. 

 

Ubio ih izbor Vajsmena (ruku na srce i ja sam mislio da će da kida), posle se nadovezalo ovo sa Pulom, pa i Kaminga je trebalo da bude jedan od najvećih prospekta u draft generaciji. 

 

Naravno, ništa to ne abolira ovog degenerika. Obožavam ga kao igrača, daje i neki karakter ligi kombinacijom svoje igre i ponašanja, ali u poslednje vreme je sa obe noge prešao granicu terena. 

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Have_Fun said:

Lik je tempirana bomba.

Sad je još gori jer GSW nisu tako moćni kao pre, pa je frustracija na visokom nivou.

Liga mora nešto da uradi i smisli.

Npr. neka ga vode na anger management program dok bleji suspendovan.


Pa mislim, ok, nisu ali ne idu Klej i Stef okolo da nabadaju ljude. Ko je sa 4-5 titula bio ovako nenormalan? Više deluje kao da lik traži batine iz nekih svojih psihičkih problema. Nešto se žestoko otkačilo od onoga sa Poolom. Za ovo bi deset puta slali običnog radnika u corpu na anger management.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...