Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Od tog "uvek" moja su sećanja da je tolerisan prvi korak pre spuštanja lopte i povremeno sumnjive kretnje u postu, dizanje pivot noge, takve stvari. Ne pamtim da sam se nervirao zbog ovakvih guliverovih putovanja. Opet, poznato je da sam krečana, te prihvatam da možda grešim.

  • +1 1
Link to comment

Drugaru renoviraju kupatilo u stanu, pa dolazi kod mene da se tušira pre posla. Sinoć predloži da dođe ranije, da pogledamo Denver i doručkujemo nešto, tako da sam budan od pola 5, jeo sam sendvič iz Kalda i Kinder bueno u pola 6, gledao najgoru partiju debelog ikada i sad treba da radim pola dana i idem na put od 7 sati vožnje sa 5 sati sna. :lolol:

  • Tužno 2
Link to comment
9 hours ago, zorglub said:

Od tog "uvek" moja su sećanja da je tolerisan prvi korak pre spuštanja lopte i povremeno sumnjive kretnje u postu, dizanje pivot noge, takve stvari. Ne pamtim da sam se nervirao zbog ovakvih guliverovih putovanja. Opet, poznato je da sam krečana, te prihvatam da možda grešim.

U NBA-u je pravilo da sme korak pre spustanja lopte, nema sta da se tolerise.

Link to comment
57 minutes ago, bebaguza said:

Je li ima negde recap ovih promasaja, sta mu bi pa je 9/32?

Jednostavno promasivao ono sto inace suta. U zadnjoj cetvrtini se bas videlo da je izgubio samopouzdanje.

Link to comment

Pogledao sam deo, utakmice trj drugu i početak treće, pakao, sve je mašio a na kraju tog niza dve tei bukvalno izađu iz obruča, namestilo se. 

 

Al, to samo govori koliko je inače dobar jer iščuđavanje je krenulo već posle drugog promašaja, i kafa spoji dva loša napada što se njemu zaista retko dešava. 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...