Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ja tek poceo da gledam od zadnje cetvrine, koja razlika sa Debelim i bez. Ne cak ni toliko u smislu koliko on licno doprinosi nego vise kako je ceo sistem napravljen da se vrti oko zapocinjenja napada od strane njega. Kad ga nema (plus ni Mareja) igra deluje u napadu kao da su se juce nasli.

 

BTW, sta je sa Marejem i Gordonom?

Link to comment

Ok to je to. Zadnjih 2 minuta bukvalno svu razliku napravio Debeli, najvise svojim odlukama u napadu i odbrani. Izvukao Nurkicu flagrant (dobro i bosanceros je i sam pomogao) i na drugoj strani organizovao svaki napad. Koliko vise samopouzdanja imaju svi kad lopta ide kroz njega. Rekao bih da ce sudbinu Denvera odluciti koliko ce u minutima bez Debelog dobro igrati kao tim.

Link to comment
24 minutes ago, Shan Jan said:

Ja tek poceo da gledam od zadnje cetvrine, koja razlika sa Debelim i bez. Ne cak ni toliko u smislu koliko on licno doprinosi nego vise kako je ceo sistem napravljen da se vrti oko zapocinjenja napada od strane njega. Kad ga nema (plus ni Mareja) igra deluje u napadu kao da su se juce nasli.

 

BTW, sta je sa Marejem i Gordonom?

 

Marej je izvrnuo zglob u tekmi protiv Hjustona. Gordon valjda povredio petu (mada je i pored toga zreo za odmor, poslednju koju je igrao šutirao je 0/12 ili tako nešto).

 

Jokic je igrao taman koliko je bilo potrebno, pametno je izvukao Nurkiću dva faula u napadu.

 

Votson je odigrao odličnu odbranu na KDju, svirano mu je par nepostojećih faulova, posebno onaj na tri minuta pre kraja kada nikakvog kontakta nije bilo. Još jedna solidna partija Holideja (15 poena, 2 skoka, 5 asistencija bez izgubljene lopte).

 

Nađi nije ulazio u igru. S obzirom da je MPJ počeo na četvorci, možda će Meloun eksperimentisati sa Gordonom na centru protiv timova bez klasične petice.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Shan Jan said:

Mislis da bi nasao negde bolju ponudu da su mu svoevremeno umesto 30 ponudili 20 miliona?

 

Možda i ne bi, ali da li misliš da bi mu dali tek tako da nisu pogledali koje su druge opcije na tržištu i uzeli u obzir rizik da odigra odličnu sezonu i postane još skuplji, a pregovori još teži pošto nije dobio taj produžetak ugovora.

Link to comment
31 minutes ago, Amos said:

Justin Holiday odličan na poziciji Jeff Greena već treću utakmicu za redom. Ovaj tim je kao stvoren za veterane. 

melonara i gm su genijalci. da se ne lazemo

Link to comment
19 minutes ago, reg said:

 

Možda i ne bi, ali da li misliš da bi mu dali tek tako da nisu pogledali koje su druge opcije na tržištu i uzeli u obzir rizik da odigra odličnu sezonu i postane još skuplji, a pregovori još teži pošto nije dobio taj produžetak ugovora.

Sta znam.. imam utisak da Melon bas veruje u svoje momke mozda i previse. Meni MPJ deluje malo nadobudno ali ko zna, ako se skroz posveti timu ugledajuci se na ove druge i radi kao stoka na svom napretku sve je moguce. Za sad tih 30 miliona deluje preterano.

 

Veliki problem je sto je Denver vukojebina, nece se nikad desiti da veterani dodju za kikiriki cisto da bi igrali tu ali se nadam da su sa ovim prstenom postali primamljiviji igracima.

Edited by Shan Jan
Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Ja tek poceo da gledam od zadnje cetvrine, koja razlika sa Debelim i bez. Ne cak ni toliko u smislu koliko on licno doprinosi nego vise kako je ceo sistem napravljen da se vrti oko zapocinjenja napada od strane njega. Kad ga nema (plus ni Mareja) igra deluje u napadu kao da su se juce nasli.

Ovo si otkrio u decembru 2023.godine? 🥰

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, reg said:

 

Možda i ne bi, ali da li misliš da bi mu dali tek tako da nisu pogledali koje su druge opcije na tržištu i uzeli u obzir rizik da odigra odličnu sezonu i postane još skuplji, a pregovori još teži pošto nije dobio taj produžetak ugovora.

 

Nefer si i upadas u cinizam za prilicno mlak take da je MPJ previse placen, ali da, mogao je Koneli da mu da manji ugovor i da ovaj bude presrecan jer pricamo o vremenu kad se nije znalo da li ce uopste imati karijeru zbog povreda. Kockali su se sa mnogo velikim parama i isplatilo se, sva sreca. Da je ugovor dobar, nije. I to nije neka kontroverza, big fucking deal izjaviti. 

 

Kad se setim da su ljudi ovako isto branili Bartona bez nekog prekog razloga. Ajde Mares, koji je na dojilu Nuggetsa pa mora ali da se gine za MPJove milione mi nije jasno. 

 

 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...