Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Pa nije ni los ovaj MPJ

 

 

Koliko sam ja video, ne kažu njegovi kritičari da je loš, nego da ne vredi 30 miliona, njegov ugovor sprečava upravu da dovede megatalente željne igranja u Denveru iza Jokića i Mareja (i ponekad Gordona), za manje ili iste pare (samo oni znaju ko su).

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
37 minutes ago, reg said:

 

Koliko sam ja video, ne kažu njegovi kritičari da je loš, nego da ne vredi 30 miliona, njegov ugovor sprečava upravu da dovede megatalente željne igranja u Denveru iza Jokića i Mareja (i ponekad Gordona), za manje ili iste pare (samo oni znaju ko su).

 

Ljudi koji to tvrde ne znaju kako NBA funkcioniše (ili se prave da ne znaju)

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Milsapara je dobijao 30milki po sezoni onomad (kada se preracuna na sadasnje ugovore to je i znacajno vise). Eto, to je slika i prilika koliko Denver mora da preplati nekog dokazanog FA koji je prosao zenit.

Link to comment

Kažu na ESPNu ako nastave Denver i Finiks ovako rezultat će biti 200 -195. Za sada 50 poena za 7 minuta. Šutiraju preko 70%. Meloun je stavio MPJ-a da igra četvorku.

 

edit: Finiks šutira 70%, gubi 10 razlike. Denver šutira 80% :lolol:

Edited by reg
Link to comment

Denver je propustio šansu da se odlepi, šut je stao i sada vode tri razlike protiv Finiksa bez Bukera i Bila.

 

Imaju tri utakmice u gostima i šansu da poprave učinak na strani, ali izgleda kao da je Meloun dao odrešene ruke omladini, plus MPJ ima 0/3 za tri poena. Šutirali su samo 5 slobodnih bacanja (1/5, Finiks 17/18).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...