Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

 

Sa svojih 20-1 za tri, koliko već beše, bio je ključna karika u finalu... Not.

 

Po doprinosu, bio je slabiji od: Jokare, Mareja, AG-a, Poupa, i Brusa Brauna. 

 

Nisu samo poeni bitni, protiv Lejkersa u finalu Zapada npr. je u proseku imao skoro 15/10

Link to comment

Ne znam bro, gledao sam skoro svaku utakmicu PO, bio je ocajan. U odbrani i skoku je bio mnogo gori nego ove sezone a u napadu je prangijao za tri i kad treba i kad ne treba bez namere da se spusti dole ili prosledi loptu. Mislim da je tek u zadnje dve utakmice malo promenio igru. 

 

Ja iskreno mislim da ima potencijala da postane treca dobra opcija, ne kao ova dva ludaka ali svakako konzistentno dobar. Samo mora da spusti malo glavu i da radi kao konj na unapredjivanju raznih delova svoje igre. 

Link to comment
7 hours ago, Time Crisis said:

 

Čovek je bio bitan deo/strater u timu koji je osvojio prsten, tih 30 ili koliko miliona se već isplatilo


Ne mislim da je MPJ loš, mislim da je ove sezone postao preskup za to što pruža i da će ih držati zarobljenim svojim ugovorom sve više. Noćas sam se sprdao malo ali jeste činienica da on kao deklarativni treći igrač ekipe to nije kad nema druge dvojice. Što se prstena tiče, osvojio je i Harrison Barnes titulu pa ga je GSW liferovao prvom prilikom kako bi pojurili Duranta. Ne moraju zbog toga umreti na oltaru MPJa, nek je živ i zdrav pa nek donese prsten nekom Orlandu ili Klipersima uskoro. 

Link to comment

Treba im ujedinjenje sa lejkersima i ultimativni la tim, dve petorke HOFa i da dovedu durantulu. E to bi bila kosarka, a ne ovo kad bedni denver ili jeleni uzimaju titule.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Amos said:


Ne mislim da je MPJ loš, mislim da je ove sezone postao preskup za to što pruža i da će ih držati zarobljenim svojim ugovorom sve više. Noćas sam se sprdao malo ali jeste činienica da on kao deklarativni treći igrač ekipe to nije kad nema druge dvojice. Što se prstena tiče, osvojio je i Harrison Barnes titulu pa ga je GSW liferovao prvom prilikom kako bi pojurili Duranta. Ne moraju zbog toga umreti na oltaru MPJa, nek je živ i zdrav pa nek donese prsten nekom Orlandu ili Klipersima uskoro. 

 

Nagetsi teško da mogu da pojure nekog takvog, prvo što bi svi pomislili ako bi pokušali da ga zavaljaju jeste da znaju nešto oko njegove povrede

Link to comment

Ma nema od njegovog odlaska nista, Dinjica™ gaji tu filozofiju da drzi igrace na okupu, sto je super sa puno strana. Mrao bi MPJ bas nesto heavy da zasere da bi ga trejdovali.

Link to comment
16 minutes ago, Shan Jan said:

Ma nema od njegovog odlaska nista, Dinjica™ gaji tu filozofiju da drzi igrace na okupu, sto je super sa puno strana. Mrao bi MPJ bas nesto heavy da zasere da bi ga trejdovali.

Oni su pre svega vodjeni kulturom zalaganja i izgaranja na treningu kao i da i da postoji "buy in" svakog igraca za svoju ulogu u timu. MPJ to ispunjava i voljen je u timu. Za razliku od Bones-a koga su liferovali.

  • +1 1
Link to comment

Nisam davno pisao na PPPu, ali odgledao sam Denver - Kliperse (pretplatio se preko MTSa na NBA pass) bez Mareja, Jokica i Gordona i prosto nemam sa kim da podelim utiske...

Izuzetna utakmica...

Dzekson i Dzordan su maestralno odigrali utakmicu i pojeli i Kavajia i Pol Dzordza i Hardena i Westbruka... Dobar je kod Klipersa bio Zubac, ali dzaba...

Ko moze, neka pogleda tekmu u bilo kojoj verziji, meni je bas ono pala kako treba za "dobro jutro"...

Pogotovu posle onih silnih poraza Denvera za redom u gostima...

Bas mi je bio merak za odgledati...🙂

Edit. Dzordan i Dzekson su bas likovi...

Dzordan sa izuzetnom facijalnom ekspresijom i ono... Matorac koji bodri klince i potreban je svakom timu i svlacionici...

I Dzekson sa svom onom aparaturom koju nosi na sebi na terenu...😂

 

Edited by dare...
  • +1 8
Link to comment

Gotova grupna faza za turnir, Fejkersi, Sansi, Pelikani, Kingsi, Indiana, Baksi, Boston i Niksi igraju 1/4f.

 

Cenim da ce Elbidji da zapne iz petinih žila da uzme ovo, ako osvoje Lejkersi ili Niksi ima da se piše o tome u decenijama koje dolaze.

Ako uzmu Kingsi (svim srcem za njih) biće u fazonu glup i nebitan turnir, ko to još igra.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Gotova grupna faza za turnir, Fejkersi, Sansi, Pelikani, Kingsi, Indiana, Baksi, Boston i Niksi igraju 1/4f.

 

Cenim da ce Elbidji da zapne iz petinih žila da uzme ovo, ako osvoje Lejkersi ili Niksi ima da se piše o tome u decenijama koje dolaze.

Ako uzmu Kingsi (svim srcem za njih) biće u fazonu glup i nebitan turnir, ko to još igra.


Uzimaju Lejkersi, Lebronu za ispraćaj. 

Link to comment
17 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Dobismo ih onako Goldenstejtovski, sa -5 na ulasku u zadnji minut, da boli!

 

Oči mi krvave od utakmice. Milijardu elementarnih grešaka, a ja sveočekujem reprizu plejofa. Klej i Vigins utakmice sezone, Kingsi loš dan i opet dobiše.

 

I dalje nisam načisto da li su se ljudi sprdali ili ne kad su ovde pisali da je GSW težak plejof protivnik za prvu rundu,. 

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

 

Oči mi krvave od utakmice. Milijardu elementarnih grešaka, a ja sveočekujem reprizu plejofa. Klej i Vigins utakmice sezone, Kingsi loš dan i opet dobiše.

 

I dalje nisam načisto da li su se ljudi sprdali ili ne kad su ovde pisali da je GSW težak plejof protivnik za prvu rundu,. 

 

Nemoj tako bate, ako si neki Kralj, onda lepo kazi da Sacramento lepo igra. 

I repriza plejofa nam ne treba ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...