Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Just now, Shan Jan said:

Dobro de, imao je sada konacno neke tekme od 25 poena. Mada slazem se da bi moglo to bolje da se utrosi za jacu klupu :) 


Čovek ne može da se nametne pored 1 Redži Džeksona i 1 DeAndre Jordana u poslednjim godinama karijere. Toliko o tome. Strawther je već sad bolji igrač od njega. Preterao sam sa onim za par godina. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
50 minutes ago, Amos said:

MPJ u ovakvoj utakmici ima 5 poena. Najludje potrošenih 30 miliona ikad. 

a 36M za "I'm the system"?

11/2/4 za 36 minuta... MPJ je imao 10 skokova i igrao odbranu

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

a 36M za "I'm the system"?

 

To nije više ni tragedija, ne znam ni kako da nazovem trejd Klipersa. Kao so na ranu to što su počeli odlično sezonu, Westbrook bio konačno opušten i malog Bonesa pustili da igra...pa dobiju.. ovo. MPJ je dobar igrač za 12-15 miliona po sezoni, to je sve. 

 

Najlepša pobeda posle one u Juti sa 7 igrača :D 

 

 

 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, kralj said:

Ja sam gledao na preskoke. Šokiran činjenicom da Holidej i DAJ postaju deo rotacije, a i muka mi od Spurs hajpa. Očekivano se nisu čuvali međusobno. 

?????

 

🤔🤔🤔🤔

Link to comment

Au, kakva partija Džeksona, žao mi što nisam mogao da gledam, nekad su ove partije bez Jokića i Mareja baš zabavne, sećam se prošle godine da su se dobro držali one dve partije protiv beše Jute i Finiksa (plus su u pitanju Klipersi koji nisu dobili Denver od 2020).

 

Ne sećam se kvote, ali mi se čini da je spread bio 4 poena juče nakon utakmice sa Spursima.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Amos said:

 

To nije više ni tragedija, ne znam ni kako da nazovem trejd Klipersa. Kao so na ranu to što su počeli odlično sezonu, Westbrook bio konačno opušten i malog Bonesa pustili da igra...pa dobiju.. ovo.


Baš to, neverovatno šta su napravili. Bili su na 3:2 pre Hardena, od tada 4:7, pri čemu je najebo mučeni Vestbruk gurnut na kraj klupe, a Harden igra tako da bi se teško izborio za minute i u Igokei.

 

Ne mogu da se setim kad se neko ovoliko usro trejdom, možda Lejkersi kad su menjali za Vestbruka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...