Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

ovo sto Nurkara "igra" je kriminal. ne razumem kako neko uopste njega moze da trpi u bilo kakvoj ozbiljnoj ekipi.

glumi neku nonsalanciju, kurcobolju a zapravo je jedan lenj drvoseca.

Link to comment

Blokirao je Jokica nekoliko puta i presekao mu nekoliko lopti ali kada je ovaj nekoliko puta krenuo odlucno prema kosu,  poentirao bi  lako preko najprecenjenijeg rukija svih vremena ili  bi mu izvukao faul. Holidej je bio sasvim ok ali igrali su i protiv najgoreg tima u ligi.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Ja sam gledao na preskoke. Šokiran činjenicom da Holidej i DAJ postaju deo rotacije, a i muka mi od Spurs hajpa. Očekivano se nisu čuvali međusobno. 

Jesu jedan period od 5,6 minuta.

Edited by Micko8
Link to comment
24 minutes ago, Micko8 said:

Jesu jedan period od 5,6 minuta.

Zalepio mu bananu Vembi pa se Jokić sledeći napad zainatio, uradio blagu fintu i elegantni poluhorog. Zanimljiv duel sve u svemu.

 

Popu se u očima vidi koliko bi voleo da radi sa Nikolom.

 

Nego, samo da pomenem da mi je izuzetno drago što su Orlando(gde si @pbg) i Oklahoma ovako dobro startovali. Meni baš gotivne ekipe.

Edited by Milošica
Link to comment

Nema nista od rasporeda utakmica izmedju 3. i 10. decembra. Tad se valjda igra in-season turnir, jel se ceka rasplet da objave rasporede ili ce cela liga (minus tih osam timova) da lade jajoe nedelju dana?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...