Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Uspeo sam da budem karakter i izbegnem jedan deo ovih utakmica sa Džamalom na klupi, ali sam ostao večeras budan da odgledam Hjuston. Srećom, otvorio sam moderacijski topik pre tri sata sa nepročitanih 130 strana i potpuno zaboravio na utakmicu.

 

Meni je utisak užasan napad Denvera, spor, predvidiv, bez Jokica u reketu (prvi put da je krenuo u reket je bio sad na 6:20 do kraja četvrtine). Odbrana je krš kakva je i bila prošle godine, s tim što su umeli da odigraju dobro u poslednjoj četvrtini, dok ih ove godine pune Orlando i Klivlend.

 

 

 

 

Edited by reg
Link to comment

Stvarno je jeziv Zik ove godine. Stalno se pitam kada gledam njegove pokušaje polaganja bez ikakvog osećaja kako isti čovek može da bude pijanista.

 

Nagetsi baš slabi u skoku, nema ovde stizanja.

Edited by reg
Link to comment
15 minutes ago, reg said:

Stvarno je jeziv Zik ove godine. Stalno se pitam kada gledam njegove pokušaje polaganja bez ikakvog osećaja kako isti čovek može da bude pijanista.

 

Nagetsi baš slabi u skoku, nema ovde stizanja.

Ma da, stalno se ocekuje nesto od njega, cak i pokupi neke skokove u napadu, ali ili izgubi loptu posto je spusta ili rkne u tablu ko sivonja. 
A ovde igraju sa bolom u preponama, niko se ne otvara u napadu i ne trci, a i odbrani pogledom prate sve. Cak se i debeli najvise cimao. Malone bi trebalo da im jebe mater za ovu tekmu.

Edited by precog
Link to comment

Osim Jokica , Denver nema igraca koji moze da ubaci 15-20 poena na svakoj utakmici . To se mnogo oseti  kada je Murray odsutan, niti imaju igrace koji umeju konstanto da iskreiraju poene za sebe i za saigrace. Ja sam ovde najavio da ne treba nikoga da iznenadi ako izgube sve utakmice na strani osim utakmice sa Detroitom a i nju su na kraju jedva dobili. A jos im dolazi dosta utakmica na strani , ako se Murray uskoro ne vrati oni vrlo brzo mogu da se nadju izvan plej of zone. Oni ni sa zdravim Jokicem i Marejem  nikada nisu bili dobar gostujuci tim, a vidimo kako to izgleda kada igraju okrnjeni, katastrofa.

Link to comment

Pa Denver je igrajuci sa 8 igraca uzeo titulu. Otisla im dva, nisu doveli zamene i sada imaju 6 igraca. Sramotno je kako su kao sampioni odradili prelazi rok.

 

Kad imas sest igraca i povrediti se jedan i to drugi najbolji, naravno da si gotov.

 

Sto ne znaci da ne mogu i dalje da uzmu titulu na kraju.

Link to comment

Neki smo to pisali još u julu :fantom: ali opušteno, kup je potpuno nebitan i bolje je sad da gube kako bi se uozbiljili u 2024. 

 

Što više idu ispod radara to bolje. Samo da se niko ne povredi više. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...