Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, salerokada said:

Oklahoma druga na Zapadu, treća u celoj ligi.
Za to vreme Džoš Gidej spavao sa maloletnicom. Pun Tviter priče o tome.

Moš misliti jebeni matorac od 21 godinu spavao sa detetom od 17. To je samo u Americi skandal.

 

Ali otvara se Vasi.

Edited by *edited by mod
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
14 hours ago, 1n54jd3r said:

Kako je Reggie ukanalio ekipu, nemam reci. Smesi se poraz. Jokic efikasan TD, ali dzaba.

Jokic igra kao debil od utakmice sa Hjustonom. U odbrani je kao cunj, obilaze ga bez ikakvog otpora, plus je non stop nakurcen i samo pravi  neke incidente, deluje kao tempirana bomba na svakoj utakmci . Ono spijuniranje oko Orlandove klupe je ilustracija svega toga. Umesto da povuce ekipu dok su oslabljeni, sto je u prethodnim sezonama i cinio on se sada raspada na svim nivoima.

Edited by Micko8
  • Haha 2
Link to comment
18 hours ago, Micko8 said:

Jokic igra kao debil od utakmice sa Hjustonom. U odbrani je kao cunj, obilaze ga bez ikakvog otpora, plus je non stop nakurcen i samo pravi  neke incidente, deluje kao tempirana bomba na svakoj utakmci . Ono spijuniranje oko Orlandove klupe je ilustracija svega toga. Umesto da povuce ekipu dok su oslabljeni, sto je u prethodnim sezonama i cinio on se sada raspada na svim nivoima.

utakmice nakone Houstona:

LAC - 32/16/9

NOP - 26/16/18

CLE - 18/10/7 (problemi s faulovima)

DET - 9/5/5 (izbacen)

ORL - 30/13/12

 

ako je ovo raspad po svim nivoima, ja ne znam kako izgledaju dobre tekme? a to za raspad u odbrani, protiv Orlanda je imao pride 3 ukradene i 2 blokade. ja ne znam sta treba jos da radi, da se pretvori u prime Hakeema defanzivno pa da zadovolji tvoje kriterijume?

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Micko8 said:

Jokic igra kao debil od utakmice sa Hjustonom. U odbrani je kao cunj, obilaze ga bez ikakvog otpora, plus je non stop nakurcen i samo pravi  neke incidente, deluje kao tempirana bomba na svakoj utakmci . Ono spijuniranje oko Orlandove klupe je ilustracija svega toga. Umesto da povuce ekipu dok su oslabljeni, sto je u prethodnim sezonama i cinio on se sada raspada na svim nivoima.

 

ovo mora da vidi i @Zli Gli , ladno  :ajde:

  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, freakns said:

utakmice nakone Houstona:

LAC - 32/16/9

NOP - 26/16/18

CLE - 18/10/7 (problemi s faulovima)

DET - 9/5/5 (izbacen)

ORL - 30/13/12

 

ako je ovo raspad po svim nivoima, ja ne znam kako izgledaju dobre tekme? a to za raspad u odbrani, protiv Orlanda je imao pride 3 ukradene i 2 blokade. ja ne znam sta treba jos da radi, da se pretvori u prime Hakeema defanzivno pa da zadovolji tvoje kriterijume?

 

Ma daj, Mićko je koncept. Sprda se, ali kad dokurči se povuče. 

Link to comment

Sve te nabrojane utakmice uopste nisu bile bas tako dobre iako brojevi pokazuju suprotno. Na primer ta prva sa Klipersima mu je bila bas nefikasna i bas se mucio, onu sa NOP je lose odigrao u poslednjoj cetvrtini , Klivlend je takodje bila slaba, Allen mu se nazakucavao iznad glave skoro svaki napad , od utakmice sa Detroitom je poceo i psihicki da puca, moglli su lako da ga iskljuce i na utakmici sa Orlandom (plus sto ga je mladji Wagner obilazio celu utakmicu  kao da je u pitanju neki kip a ne ljudsko bice koje ume da se pomera ). Uglavnom mi deluje nervozno, uvek na ivici incidenta, mogao bi da igra malo smirenije i da se malo vise potrudi u odbrani iako ni ostali igraci osim KCP-a je ne igraju bas dobro. Osim Jokica  trenutno u ekipi me najvise nervira onaj divljak Gorodon, neopevani siledzija, kada uzme loptu i pocne da je dribla i da se naguzuje u reketu to je pola izgubljena lopta. Steta sto nema nekog autoriteta u ekipi pa da mu udari, dve tri vaspitne kad god pomisli da to ucini a to cini  skoro svaki drugi, treci napad svoje ekipe , te  da se dozove pameti i da radi ono za sta je placen.

Edited by Micko8
Link to comment

I opet Denver krece u tekmu sa uzasnom odbranom. Ako izgube opet od Hjustona, u teskom su kanalu. Na stranu sto im pobeda veceras treba i za ostanak u kupu, uz uslov da Pelicans-i izgube od LAC.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...