Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, kralj said:

Čitam jurili Keslera, to bi bila bomba. Al to je valjda pre KAT trejda.

Ma kakva bomba je on, obična kesa od igrača. Niksi bi se baš ukopali sa njim. Mnogo je bolje što su Taunsa uzeli, jeste da mu je ugovor preveliki, ali bar se zna šta se dobija, a imaju i prostora, jer je Branson uzeo pola preko salary cap, pola na ruke.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Pa nije to uporedivo. Kesler bi išao u Hartenštajnove cipele, Tauns Rendlove.

 

Nije Kesler kesa, samo mu treba adekvatan sistem, meni deluje da bi se u Niksima super snašao. Hastler je, ne treba mu lopta, top3 bloker lige, nacrtan.

 

Taunsa sam uključio u post jer sumnjam da su posle tog trejda imali šta da ponude za Keslera. Znam da je Juta tražila haos za njega.

Edited by kralj
Link to comment

Kesler nije ni blizu Hartenštajna, jer ovaj zna da asistira, mnogo bolje igra odbranu i ne gubi se na terenu, zato je i dobio 30 miliona po godini.

 

Nije baš i da Tauns može da stane u Rendlove, jer ima mnogo veći kvalitet. Niksima je visoki šuter sve što je trebalo, a ima i široki dijapazon gde može da igra, jer doprinosi ekipi i sa PF i sa C, dok je Rendl ograničen samo na PF. U suštini sa zdravim Robinsonom, back up centar im nije ni potreban. Faktički, sa Taunsom su ubili koliko hoćeš muva sa jednim udarcem. Ogroman upgrade za Nikse.

  • +1 2
Link to comment

tako nekako. sad preostaje ona najteza stavka a to je da og annunoby udje zdrav u plejof, tj da se ne sjebe nesto grdno tokom regularne sezone

  • +1 1
Link to comment

Hartenstajn i Kesler su ista kategorija, istina da Kesler ispadne iz fokusa neretko, ali to će da se sa iskustvom sanira. Ume i ovaj da asistira (ključni ofanzivni problem je premalo blokova i screen asistencija) i igra mimo tih crnih rupa korektnu odbranu - muči se na preuzimanjima, ali je jedan od najboljih zaštitnika obruča u ligi. Potpisaće i on sličan ugovor kao i Hartenštajn i biće jednako preplaćen ako ode u tim koji ima mesta u capu za divljanje.

 

Uostalom, tražili su ga, potvrđeno je iz više relevantnih izvora. Tako da jednostavnom dedukcijom dolazimo do zaključka da i oni misle kako im treba. :fantom:

Link to comment

Kneht bi mogao biti baš fin dodatak Lejkersima.

 

Čisto igrački, mislim da mu oba trenera u ekipi leže.

Link to comment
37 minutes ago, Milošica said:

Kneht bi mogao biti baš fin dodatak Lejkersima.

 

Čisto igrački, mislim da mu oba trenera u ekipi leže.

 

ne znam bajonea; mislis da ima mesta pored reavesa i christieja + bronndze? jel on krilo ili sg/sf?

Link to comment

Sg/sf do sada kroz karijeru.

 

Mislim da bi mogao provesti dosta vremena na sf. Nije slab fizički, a verujem da će se postepeno raditi dodatno na tome a da ne izgubi šut.

  • Hvala 1
Link to comment

Kada su razni Rediši i Prinsovi bili starteri, naći će se mesta i za tog dečka. Lejkersi svakako nisu rešili pitanje centra, tako da će sigurno da krenu sa Dejvisom na petici, a Lebronom na četvorci.

Link to comment

Često razmišljam koja je Lebron psihopata što je dozvolio da mu se ovo dešava sinu...

 

Bronny James despite the win against the Bucks: 0 points on 0-4 FG, 0-2 3PT, 0 rebounds, 0 assists, 0 steals, 0 blocks, 0 turnovers, 0 personal fouls on a +\- of -12 in 6 minutes.

  • Haha 2
Link to comment

Imate mnogo dece koji ništa u životu ne rade, nego troše novac roditelja. On makar dupe znoji da bi se dokazao kao košarkaš. Što se tiče potez Lebrona, ja mislim da vi nemate decu, jer vidim da ne razumete ništa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...