Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

11 minutes ago, pbg12345 said:

 

steta naravno, kako je krenuo, mozemo samo nagadjati sta bi uradio i gde bi bio plafon

u rodnom gradu, klubu u kom je igrao najbolji svih vremena, vec u trecoj godini je bio mvp lige, vodeci ekipu do finala istoka

crtala se prava holivudska prica

jbg

 

 

povreda mu je odnela super-moć ali lično ne verujem da bi rose vaspostavio neku ludu dominaciju da se nije povredio, iako bi naravno bio vrhunski igrač određen broj godina.

vrlo brzo je iza njegove mvp nagrade stiglo novo doba u košarci, gde je šut sve & svja.

 

ja sam iskreno fasciniran kako se on snašao u tom neveselom kontekstu, kao što si i pomenuo, tj koliko je za kratko vreme unapredio svoj šut od očajnog do sasvim korektnog.

ipak, nisam siguran da bi to svejedno izveo da je ostao taj fizički specimen koji leti okolo.

 

 

Link to comment

mozemo samo nagadjati

malo je igraca koji u tom dobu toliko postignu i tako izgledaju na terenu

stef kari sa kojim je poredjenje neizbeznu u tom trenutku nije jos bio nikakav faktor, tek pune 4 godine kasnije dolazi do tog nivoa

 

meni nekako deluje, ako je imao motiva da istraje pored svega, da nabaci sut u takvim okolnostima, da bi itekako bio to u stanju da je prosao bez strasnih povreda i da je bio pri vrhu, a od samog vrha ga odvajao taj sut

 

na kraju krajeva lebron je sve ove godine to sto jeste, a nije mu sut glavno oruzje

pitanje je kuda bi sve i islo da su njih dvojica dominirali tih godina kad su krenule ruzine povrede

Link to comment

^curry je tri ili koliko sezona imao problem sa skocnim zglobovima, zato nije bio faktor.

 

lebron je drugi tip fizickog specimena, kao i giannis. rose i morant su ti neki vratolomija likovi

 

ne znam, meni on ni tada u mvp sezoni nije izgledao kao neki igrac koji ce biti najbolji ili jedan od najboljih; i ta mvp titula mi je tada bila blago nategnuta

 

ali ja fakat nisam fan takvih igraca, pa ima i do toga.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...