Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Hildov ugovor je isto bio Vladov zajeb, niko normalan u ligi to ne bi preuzeo. Da bi ga trejdovali Kingsi su morali da daju i Haliburtona, i tad smo se svi krstili zbog toga, ali je ispao super trejd za obe strane.

 

Kingsi su tad zajebali i što su olako izgubili Bogdana, mada tad Vlade više nije bio tu, Bogdana je neko od njegovih zajebao zbog onog tamperinga sa Bucksima, i tako...puno zajeba ima širom lige svake godine.

  • +1 6
Link to comment

Govorimo o jednom od najboljih draftova ikada, gledao sam Arizonu tada pomno zbog našeg Rileta, Ejton je bio zver. Meni je i danas kad ga gledam jasno da je bio top pik prospekt. Slično i Miličić. Nisam uopšte registrovao ni naznaku današnjih anomalija.

 

A Begli je totalni WTF. Mnogi bi oko tog drafta trebalo da se objasne. Bilo je tu i Šeja, JJJa i Bransona, ali od prvog dana Begli para oči.

 

Uostalom, govorimo o GMu koji je mrtav ladan trejdovao najboljeg igrača tima i izjavio da je nedelju dana ranije imao mnogo bolju ponudu. Ukoliko se ne ispostavi drugačije, to mu nije bila najgora odluka za svog vakta.

Edited by kralj
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

uticaj aytona i bagleyja je jednak za rezultat obe fransize

 

trajchetov je veci, zato ce vise najebati

 

Nije ni blizu isti. Ejton je kao starter i jedan od najbitnijih igrača tima igrao NBA finale. 

Link to comment

nisu igrali nba finale zbog aytona ali svakako je vazniji od darkeljine uloge u osvajanju titule

 

ja cak i aytona gotivim vise od proseka, nego se pravi neki kejs za divca a kod ostalih je normalno sto su propustili ili zamenili luku.

Link to comment

Luka ako bude završio karijeru bez titule, Divac će reći: E sam vam rek'o

 

Inače, lako je biti general posle bitke, jer je Begli mogao da bude jak igrač, visoki skorer sa dobrom trojkom i dobar skakač.

 

Na kraju je ispalo da su Kingsi jedini promašili igrača u prvih pet pikova.

 

Link to comment

Ma omašili su Sansi sa Ejtonom, sada je bar jasno. Dok nije počeo da se prenemaže oko novog ugovora, još je bilo mesa da se polemiše, danas je njegov ugovor jedan od najgorih u ligi. Istina, Detroit je dao Begliju 12.5 po sezoni, pa sasvim sigurno nije i najgori. :fantom:

Edited by kralj
Link to comment

Mnogo jaka tvrdnja ni sa čim potkrepljena. Kako su promašili, šta su uradili Sansi nakon odlaska Ejtona? Dobiše metlu od Vulvsa.

 

Hajde da se radi o nekom igraču koji pumpa svoje statse, pa otkaže u plej ofu, ali on ti je dokazan plej of igrač sa kojim su igrali veliko finale i posle su igrali egal sa šampionskim Nagetsima.

 

Jokić je isto rekao pre koju godinu da mu je Ejton najteži za probiti. Nosi Ejton tu određenu dozu odgovornosti što je biran ispred Luke.  Sansi su ga samo iz tog razloga trejdovali, dobiše raspalog Nurkića koji ne može ni da priđe Entoni po kvalitetu.

 

Jedva čekam opet sezonu Sansa da budu razbacani po terenu da vidimo ko će biti kriv.

Link to comment

Pa nije opravdao to što je na ovakvom draftu bio prvi pik. Ne da nije jaka tvrdnja, nego se maltene podrazumeva.

 

On je legitiman NBA centar sa očajnim ugovorom i posebno poslednjih godina problematičnom motivacijom. Niko ne spori talenat i činjenicu da može kad hoće. Problem je što neće, a od toga se pristojnom čoveku pojačano diže kosa na glavi.

Edited by kralj
Link to comment

Mislim da je čak i na ovom topiku, gde inače vlada disperzija neistomišljenosti, zavladao konsenzus oko toga.

 

Za repku bih ga radije gledao kao PF u nekom small ballu, nego kao konkurenciju Antu i Armaniju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...