Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

4 minutes ago, kralj said:

 

Svi kontenderi imaju boljeg drugog od njega. Ako se ne zezamo i računamo neke poput Niksa u kontendere. :fantom:

 

pretpostavljam da se ne zezamo ako kažemo da je minesota kontender; ko je taj drugi koji je bolji od murraya?

mislim, tebi bradley beal može isto što i murray da uradi, samo da je zdrav, pa očekujem maštovit odgovor ovde ( :

Link to comment

Pa ok, infantilna je diskusija i ja sam kriv, ali Minesota je timski dobro posložena, nema taj jaz i izraženu hijerarhiju među igračima.

 

Ali i Ant i KAT i Gober će kad se podvuče crta biti bolji igrači od Mareja.

Link to comment

Btw, sad se setih kako me je svojevremeno najveći živi fan Nuggetsa i košarkaški trener ubeđivao kako treba Mareja trejdovati za Kembu. :D

Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

 

 

Ali i Ant i KAT i Gober će kad se podvuče crta biti bolji igrači od Mareja.

 

ant edwards je prvi, pričamo o tom drugom igraču, pa me zanima kada će se podvući crta, pošto murray grdno šije performansom i townsa i goberta u plejofu

  • +1 1
Link to comment

Evo složiću se da je Marej imao veći plafon, naročito u bubble sezoni, ali sva trojica su bili u prajmu bolji igrači od Mareja. Kad bi došlo do imaginarnog trejda, morali bi pikovi da idu. Tako će i kad se podvuče crta imati više individualnih nagrada od njega. A ako ovaj ode u Toronto, ta razlika će tek da se razgoropadi.

 

Usput se osećam da polemišem sa vlastitom tezom da Murrey ne bi pola današnje reputacije imao bez Jokare.

 

Individualne nagrade: All NBA, all star, DPOY, etc.

Edited by kralj
Link to comment

po individualnim nagradama je gobert mozda i najbolji defanzivac koji je hodao ovom planetom

 

mojne da pomeras stative ( ; u plejofu je murray do sada bolji i od njega i townsa i hardena i beala, makar egal sa jaylen brownom i tako

Link to comment

Pa kako ja pomeram stative, kad od prvog vagona samo tvrdim da će sva trojica biti veći igrači od Mareja kada se bude sabralo sve što ide u relevantne kriterijume. Bez obzira što verovatno niko od njih neće uzeti titulu (hot take, al ANT mi nije šampionski kalibar).

 

KAT je pritom generacijski luzer, ali sve čekam da Darko potpiše Mareja i krene nanovo da neuspešno juriša na plej-in, dok Jokara nastavi da gura svoje.

Link to comment

Kad smo već tu...

 

Po meni, Marej nije ni u 20 najboljih bekova lige. Da nije imao sreće da igra sa Jokićem, pitanje je da li bi ikada igde postao franšizni igrač, ili bi samo bio igrač za rotaciju.

Edited by Ayatollah
Link to comment

velika kocka Nuggetsa. dali su 209M coveku koji je pokazao da ne moze da odigra sezonu a da se ne povredi 3 puta...

 

s druge strane, proslogodisnji run je sasvim dovoljan da kazes zasluzeno. takodje, morali su da udju u sezonu sa potpisanim Murrayom, jer da nisu, ko zna na sta bi sezona licila... 

Link to comment

Jamal ima visok plafon, kad je zdrav, motivisan i kada se igra PO. Ali, on je prvi plej ekipe, nema bas neku sjajnu rezervu sa klupe, te stoga jeste vrlo bitno kako i koliko igra u regularnom delu (i dodatno kada dobija 50+ milki po sezoni). Ako ne igra, ili igra slabo, onda je to u najavi sezona gde Jokic kao konj vuce na ledjima ekipu do neke iole povoljne pozicije pred PO (uz pomoc AG koji takodje lipsava). I onda naravno da udju u najbitniji deo sezone kao busan kurton.

 

Ostaje da mu pozelimo zdravlje, dijetu i motiv da ima nesto da dokaze citavoj ligi. A But govna da jede sto mu daje max bezuslovno.

  • +1 1
Link to comment

Očekivano je veliki novac dobio Marej. Meni je sada zanimljivo za Gordonov ugovor, jer on bi mogao na tržištu da izvuče mega ugovor. Jednog trenutka će morati da biraju koga će šutnu, jer bi u suprotnom imali četiri velika ugovora. Ja tipujem na MPJ.

Link to comment

Jos jedan preplacen igrac ali eto uzeli su titulu sa njim gde je uz Jokica on bio kljucan igrac te ekipe, pa mu valjda duguju za ta plej of izdanja. U realnosti on ne zasluzuje ovoliki ugovor posto on ne moze sam da nosi ekipu do bilo kakvog uspeha u regularnom delu sezone, ne cini saigrace boljim igracima, uvek je povredjen itd . Uglavnom Denver ne moze dalje od prve ili druge runde plej of-a. a za to je najzasluzniji mamutski ugovor Porter-a, koji ih je vec kostao titule a kostace ih i u buducnosti. Bas ih je lepo udesio onaj majmun od GM sto je presao u Minesotu, kao da je to namerno uradio.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...