Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Puno se prica o Westbrooku, no on je doveden kao zamena za Reggie-ja i za svlacionicu. Sumnjam da ce mnogo da se pita igracki niti da ce da prilagodjavaju igru njemu. Denver ce zavisiti od 1) Murray-a i 2) toga da li Braun, Watson i Strawther mogu da naprave iskorak da nadomeste ucinak KCP-a. KCP ce im faliti u sutu vise nego u odbrani, mislim da Braun moze pristojno da ga odmeni sto se tice toga.

  • +1 2
Link to comment

Neće puno da se pita, ali je bilo vidno jasno da klupa Denvera prosipa šta startna petorka napravi, on je doveden zbog toga, on i Šarić.

 

Imali su možda i najboljih startnih pet u ligi, sad to više nije slučaj, ali imaju bolju klupu nego lani. Jel to sve zajedno bolje ili ne - ne znam.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, uini said:

ako jamal murray u porter jr umeju da isporuce partije iz sampionske sezone, naravno jokic i gordon svoje, bice oni jedni od glavnih favorita.

ako je murray prso, onda ni tri odlicna sporedna igraca nece pomoci

Marej je sporedni igraĉ zaboga. Meni je jedini koliko-toliko prihvatljiv izgovor zbog koga odbija 200 miliona, to što su ga braća Jokić uslovila da njima ide 2/3

 

Inače će proći i kao sve vedete Nuggetsa koje su rešile da se naplate. 

 

Postoji spisak. :ph34r:

 

Link to comment
27 minutes ago, kralj said:

Marej je sporedni igraĉ zaboga. Meni je jedini koliko-toliko prihvatljiv izgovor zbog koga odbija 200 miliona, to što su ga braća Jokić uslovila da njima ide 2/3

 

Inače će proći i kao sve vedete Nuggetsa koje su rešile da se naplate. 

 

Postoji spisak. :ph34r:

 

 

ne moze top 2-3 igrac ekipe biti sporedan

zna se ko su & sta su sidekicks

Edited by uini
Link to comment

Marejeva najveća košarkaška referenca je da je uigran sa Jokarom.

 

Jes šuknuo Lejkersima dva daggera, ali je te utakmice odigrao taman tako da se pitanje pobednika ne bi ni postavljalo da su imali tipa Bogdana.

 

Pritom, baš gotivim Mareja, podseca me na prezimenjaka tenisera, kad se pomuči oko svakog spektakularnog poena da naposletku prohoda. Ali tip je support stuff. Ubr, ne likujem nad epskim olimpijskim posrnućem.

Link to comment

njegova uloga nije podrska, taman i da je neki averidzara igrac.

druga stvar, nije davno bio onaj plejof kada su nuggetsi postali prvaci, ispada da je murray bio srecan sto je tu po tvom opisu

Link to comment

Malo je prestrogo, ali da, ja sam na tom stanovištu. Zdrav Bredli Bil bi završio posao. Ima Marej hero-ball momente i izgleda sve to spektakularno, ali u proseku je taj neki arguably ivični top 50 igraĉ.

 

Prethodni plejof mu je bio kriminal.

Link to comment

ne znam zaista sta da kazem;

murray je ukakio prosli plejof ali ima vrlo validan CV u vidu nekih prethodnih, jedan od tih se zavrsio titulom, gde je on bio treci, drugi ili prvi igrac u xy tekmi, jasno po ulozi ali pricam sad o vaznosti da se dobije ta xy tekma.

 

breadly beal zdrav & bolestan, nema nista takvo da pokaze, uostalom, kao ni mnogi drugi top igraci lige, harden npr, koga apsolutno obozavam.

 

opet kazem, da pricamo o necemu pre 10-15 godina, pa da lepim statse, hajlajtse i slicno; ovo je bukvalno bilo pretprosle sezone (i par sezona iza toga).

Link to comment
30 minutes ago, kralj said:

Ima Marej hero-ball momente i izgleda sve to spektakularno, ali u proseku je taj neki arguably ivični top 50 igraĉ.

 

btw, to ti je drugi ili treci igrac ekipe, ako fransiza ima srece i znanja. ko ne voli da mu top50 igrac bude prvi ili drugi iza najboljeg

Link to comment

Jbg, ja sam shvatio da je meni Murrey guilty pleasure. Moźemo da kačimo statse i sa Olimpijade i od marta 2023. I poslednji PO i bubble. Što se mene tiče, utemeljio se kao Jokarin +1.

 

Nemam nikakav problem da odbije 200M ugovor i ode da tavori u Bruklin.

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

 

btw, to ti je drugi ili treci igrac ekipe, ako fransiza ima srece i znanja. ko ne voli da mu top50 igrac bude prvi ili drugi iza najboljeg

 

Svi kontenderi imaju boljeg drugog od njega. Ako se ne zezamo i računamo neke poput Niksa u kontendere. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Što se mene tiče, utemeljio se kao Jokarin +1.

 

pa i kyrie irving je lukin +1 a bio je lebronov. klay thompson i draymond su bili curryjev +1/2, jalen brown je tatumov +1 itede

ne znam sta je tu sporedno, biti drugi ili treci najvazniji igrac, nije to sidekick. to su kcps nba sveta, sto je naravno i dalje fantasticna uloga.

 

kao da se nesto gubimo u prevodu 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...