Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

39 minutes ago, Micko8 said:

Secam se ja neke utakmice protiv Atlante pre nekih X godina , gde se bas ispromasivao , mislim da je i tu imao ispod 40%. Mislim da treba da smanji sa sutiranjem trojki, sam sebe uvodi u kontra ritam.

I sutiranje trojki pa i uz promasaje ima siri uticaj na spacing i igru...zna Jokic i da ima 40-50% za 3, moraju da ga cuvaju visoko...

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Valjda mogu da dobiju Detroit i Cikago na strani, ostale utakmice mogu lako da izgube ako rezervisti budu igrali ovako jadno.

 

Detroit im je na back-to-backu. Moja prognoza je da dobijaju NOP, gube jednu od te dve na back-to-backu i posle splituju ostatak 1-1. Olešiće Spurse kod kuće. 

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

I sutiranje trojki pa i uz promasaje ima siri uticaj na spacing i igru...zna Jokic i da ima 40-50% za 3, moraju da ga cuvaju visoko...

U redu je kada krene da puni u reketu pa posle opali po neku  trojku ali na dosta utakmica ove sezone se bas ispucava u sutu za tri poena i kada krene da promasuje kao da ne zeli da stane dok ne ubaci jednu:)

Edited by Micko8
Link to comment

Nema oklevanja ove sezone, samo cepaj. Sinoc u jednom trenutku komentatori kazu da Jokic uzima volume suteve, ja bio u soku par minuta. Do sada se to govorilo za Lilarda i ekipu, poslednji za koga bi to rekao je Jokic.

Link to comment

Ja ono sto sam gledao prptiv GSW mi je delovalo da puno puta Debeli nema kome da doda i onda deluje kao da siluje kad se blizi kraj napada. Ne znam koliko je to posledica losijih igraca a koliko samo neuigranosti.

  • +1 1
Link to comment

Sportska razonoda, traže se pukotine u Jokićevoj igri. 

 

Ovo njegovo je goat level. Koji će biti po rangiranjima i koliko ce mesta da zauzme u almanasima sada zavisi isključivo od timskog uspeha. On kao on nema dalje. Čuj siluje. 

  • +1 3
Link to comment

Dobar poraz, samo im treba još da igraju 83 utakmice u sezoni zbog kup finala. 
 

Debeli sulud, ali opet chuckovao trojke do besmisla. Ne znam čemu tačno služi MPJ ako će ovaj svaku utakmicu da šutira 1/8.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...