Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

38 minutes ago, spaceploitator said:

Gee onaj sa ispod obruca

Svaka mu cast, sve je manje vise lepo pokrio. Meni i dalje nije bas najjasnije kako je Denver ogranicen sa sviju strana (mislim jasno mi je da je Kalvin glup ko q), a Boston samo produzava i potpisuje igrace.

  • +1 1
Link to comment

ne mogu se porediti boston i denver

boston je big market i najtrofejniji tim lige, jbga. te pare koje oni strovale, mogu nekako na misice i da obrnu

 

uvek moze bolje ali citao sam da to bolje ove sezone (tj vise ulaganja u bolje averidzare) - znaci da ne mozes da produzis gordona npr one tamo

Link to comment

Они се након овог енормног усера у виду дебељушкастог Сомборца враћају где су и били илити свака плејоф сезона ће им бити дркање. Тако да је једино разумно да док Јокић још хоће да се замлаћује кошарком дају све од себе да га окруже довољно квалитетним саиграчима у покушају да освоје још једну титулу. Дакле имају још 4-5 сезона максимум. Мој некакав утисак је (колико год се не разумео у те селерикепове чуда муда) да не показују довољно амбиције.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, johan nagel said:

 Мој некакав утисак је (колико год се не разумео у те селерикепове чуда муда) да не показују довољно амбиције.

 

moj utisak je vise da su se kladili na domacu osnovu, odnosno, igrace koje su draftovali; nakon uzimanja titule i performansa koji su jamal murray & mpjr imali, svako u svojim ulogama, tesko je reci da je to bila glupa ideja.

 

druga je stvar sto se njihov ucinak survao sa basketaske litice ove sezone.

 

naravno da je bilo gresaka, koje se cesto pominju ovde a koje pominje i famozni G;

ali je bilo i game-changing vizionarskih poteza, gde je komplet javnost (verovatno i G, odavno ne pratim njegov blog) vristala zasto nisu zadrzali jerami granta a oni napravili prostor za sa jokicem unapredjenog aaron gordona, bez koga nema ni titule ni igre.

 

ne mogu se nitpickovat' samo losi potezi

  • +1 1
Link to comment

Rajaković bio kod Luke i Kuzme, slušao bih šta taj čovek ima da kaže, ali ovu dvojicu ne mogu da svarim

 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, goofs said:

Rajaković bio kod Luke i Kuzme, slušao bih šta taj čovek ima da kaže, ali ovu dvojicu ne mogu da svarim

 

 

Juče sam završio sa Pokuom Luku i Kuzmu tj Luku jer je bio sam.

Mogu ti reći da mu je postavljao, odlična, ali baš dobra pitanja. I ona malo dublja, i neka koja su jednostavno zanimljiva za čuti odgovore tipa koje si suvenire poneo kući iz NBA. Imalo je to ok flow, ovaj pita, ovaj odgovara, bez puno digresiranja. 

 

Kuzmu ne mogu da smislim očima, a ušima da ne pričam. 

  • +1 1
Link to comment

Ne ide luka bez kuzme i obrnuto, to smo videli u onom periodu kada su se posvadjali jer je luka lud ko konj. 

Link to comment

Sad je dao otkaz, rešio da živi od potkasta, pa se obuzdava. Prevelik mu je sad ulog, ali eksplodiraće kad tad.

Pokušaću jednom da ga gledam kako gleda Partizan u real timeu. To, mesec dana na Islandu i maraton su mi prve 3 pozicije na bucket listi.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Rajaković bio kod Luke i Kuzme, slušao bih šta taj čovek ima da kaže, ali ovu dvojicu ne mogu da svarim

 

 

Kuzma ne učestvuje, tako da je 50% gledljivije

Link to comment
28 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Kuzma ne učestvuje, tako da je 50% gledljivije

 

Tačnije 75%.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...