Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, Moća said:

Ja gledan i ne verujem sta pisete, kao da je dosao neki duduk koji u zivotu nije igrao basket. Sta bi bolje doveli vi za te pare?

 

Mislim da nisi baš ispratio njegove poslednje "radove". Počeli su da ga drkaju WestBRICK jer je počeo da u nizovima promašuje ceo obruč. Šutira iz 90, pogodi ivicu table i tome slično. Samopouzdanje na jako niskom nivou, a neretko su i statistike šuta bile stravično loše.

 

11 poenta, 5 izgubljenih, 45 za 2 i 25 za tri, ni 70 sa penala. Poprilčno loše.

Link to comment

ma 55 izgubljenih

 

odlicno pojacanje

ostaje pitanje rupetine na rezervnoj  4/5 posebno sto se ovaj ruki povredio

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, uini said:

bice bolji od reggie jacksona, to je garant

 

Ovo je suština. Denverova klupa ionako igra bezglavo, sad će igrati bezglavo sa kraljem bezglave igre, biće jurcanja, zaletanja na koš i slično. Pri tom je lik odličan za svlačionu.

 

Cela poenta Šarića i Rasa je da ne ode sve u falus kad debeli sedne na klupu. KCPa menjaju homegrown rukijem, tu će da škripi belosvetski, to je problem.

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, Moća said:

Ja gledan i ne verujem sta pisete, kao da je dosao neki duduk koji u zivotu nije igrao basket. Sta bi bolje doveli vi za te pare?

 

gary trent jr

Link to comment

Westbrook je odličan otprilike jedino ako ti je alternativa Pickett. U svakom drugom slućaju je kao da si rekao boli nas uvo za ovu sezonu. 

  • +1 1
Link to comment

ja sam zaboravio da je i saric dosao :isuse:

onda nemaju nikakvih rupa :fantom:

pokrivaju saric i cancar unutrasnje pozicije

 

 

uzimaju sveeee

Link to comment

Bice russ i vise nego dobar za ove pare. Ali za titulu ce morati nesto drugo da izmisle… treba im step up od portera i brown-a ili neki trejd

Link to comment

 

 

1 hour ago, vememah said:

GTa1BBgX0AAnYN9?format=jpg&name=large

 

NBC ne prenosi finale? Zar nije u interesu NBA da finale bude na najgledanijoj televiziji?

Link to comment

Vestbruk je carina i steta sto nije otisao u neki kul tim pa da mogu da navijam za njih zbog njega. Ovamo em grozan tim, em sanse za titulu nikakve, dakle jos jedan go kurac.

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
10 hours ago, reg said:

 

 

 

NBC ne prenosi finale? Zar nije u interesu NBA da finale bude na najgledanijoj televiziji?

 

Disney drzi ABC.

  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, Zli Gli said:

Vestbruk je carina i steta sto nije otisao u neki kul tim pa da mogu da navijam za njih zbog njega. Ovamo em grozan tim, em sanse za titulu nikakve, dakle jos jedan go kurac.

Uspeo si da napises post gde nista nije tacno i sve je suprotno od toga sto si napisao.

 

Cestitke, nije mala stvar :smoke:

Link to comment

Nagetsi odradili pripremu za Vestbruka ko da imaju nekog naprednjaka medju njima koji bi ih naucio kako ovde vlast odradjuje stvari.

 

Prvo su pustili pricu da je Nikola zeleo Rasa, gde su onda sve Nagetlije u fazonu, ko sam ja da sam protiv, ako je veliki vodja naseg tima rekao da je za, mora da zna sta prica.

 

A onda je pustena prica da kakav god da je, bolji je od onog narkomana, zmije i pacova Redzija Dzeksona? Jel biste on da se vrati?

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...