Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

15 hours ago, goofs said:

hmm, šampionska ekipa koja ne uspeva da obrani titulu traži spas u Raselu Vestbruku, usput gubeći KCPa u procesu...gde li sam to već video

 

Za 15 godina Denver draftuje Jokića juniora i daje mu trogodišnji ugovor od 9 miliona po sezoni, iako je momak profesionalni džokej i uopšte ne igra košarku

Mozda bi jos jace bilo da sad potpisu Strahinju 😂

 

Mada, to potencijalno i ne bi bio los potpis 🤣

Link to comment

Kelti trose kao pijani milioneri...Hauseru dali nesto preko 40milki na 4 sezone...luxury tax koje ce da plate je preko 200milki

 

Link to comment
On 18. 7. 2024. at 20:47, goofs said:

hmm, šampionska ekipa koja ne uspeva da obrani titulu traži spas u Raselu Vestbruku, usput gubeći KCPa u procesu...gde li sam to već video

 

Za 15 godina Denver draftuje Jokića juniora i daje mu trogodišnji ugovor od 9 miliona po sezoni, iako je momak profesionalni džokej i uopšte ne igra košarku

 

U jbte ja mislio ovo s Vestbrukom u Denveru da sam sanjao a u stvari čuo u marketu da neka dvojica pričaju. Totalno sam smetnuo, a nisam u toku. Biće to jedno teško mučenje za gledati ocvalog Vestbruka koja misli da i dalje može zakucati, šutati, itd.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Teski retardi su iz Denvera sto ne uzmu Milutinova. Kao i vecina drugih ekipa iz NBA-a.

Dve godine prizivam ovo, idealan back up za Jokica.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Teski retardi su iz Denvera sto ne uzmu Milutinova. Kao i vecina drugih ekipa iz NBA-a.

 

Daj ne sprdaj se jbt. Krace od Petruseva bi mu trajala nba karijera :D

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ako je onaj austrijski drvoseca mogao da napravi NBA karijeru, nema sumnje da bi se i Milutinov tamo dobro snasao. Plus bi neke segmente u svojoj igri mnogo vise koristio tamo, kao sto je sut sa poludistance koji mu je odlican. Milutinov je uvek bio NBA materijal.

Edited by Micko8
Link to comment

Fila dovodi veteransku ispomoć u vidu Redži Dežksona, valjda da vrti pik sa Kajl Laurijem, šta li

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

TNT matchovo jednu od ponuda. vracaju se inside guys :yahoo:

 

Definicija pomesanih osecanja.

Link to comment
52 minutes ago, goofs said:

Fila dovodi veteransku ispomoć u vidu Redži Dežksona, valjda da vrti pik sa Kajl Laurijem, šta li

 

Fila je imala idealnu startnu poziciju, al očajan free agency na talonu. Ugovor sa PG ih je zacementirao kao ivičnog instant kandidata. Posle ove sezone-dve, ko živ ko mrtav.

 

Inače PG mi je jedan od omiljenih igrača za gledanje. Mali Miller iz Charlotta navijam da nastavi da klizi po terenu i bude bar novi PGa.

Link to comment
Posted (edited)
On 23. 7. 2024. at 17:27, freakns said:

TNT matchovo jednu od ponuda. vracaju se inside guys :yahoo:

 


Ništa od toga. NBA prihvatio Amazonivu ponudu i kaže da WB nije mečovao. Sad će biti legal battle oko toga šta znači mečovati. 
 

 

Edited by Amos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...