Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Bucksi izgleda dogovorili Geri Trenta. Dobar potpis, no zanimljivo da je dobio jednogodisnji ugovor, pretpostavljam da je u planu neka igrarija oko SC i da ce dogodine dobiti produzenje za vece novce.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Bucksi izgleda dogovorili Geri Trenta. Dobar potpis, no zanimljivo da je dobio jednogodisnji ugovor, pretpostavljam da je u planu neka igrarija oko SC i da ce dogodine dobiti produzenje za vece novce.

za minimalac se reokupio sa Dame-om

Link to comment

hmm, šampionska ekipa koja ne uspeva da obrani titulu traži spas u Raselu Vestbruku, usput gubeći KCPa u procesu...gde li sam to već video

 

Za 15 godina Denver draftuje Jokića juniora i daje mu trogodišnji ugovor od 9 miliona po sezoni, iako je momak profesionalni džokej i uopšte ne igra košarku

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Meni je jedina nada to što je Jokić tražio da ovaj dođe, što znači da zna nešto o čemu mi nemamo pojma, ali ne radujem se ovom potpisu.

  • +1 1
Link to comment

Meni ovaj deluje da ce otimati skok i namerno prmasiti asistencije da bi ovaj nas imao manje triple double od njega.

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
37 minutes ago, napadaj said:

Meni je jedina nada to što je Jokić tražio da ovaj dođe, što znači da zna nešto o čemu mi nemamo pojma, ali ne radujem se ovom potpisu.


Meni ovo bullshit koji guraju Maresovi corpo shillovi. Verovatno je bilo nešto u stilu, možemo njega da dovedemo na mesto Redži Djeksona za jeftino, ti to ok? Ovaj rekao važi izmedju dva skrola alžirskih ždrebica i tjt. 
 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...