Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Dali su mu novi ugovor, neće on niđe.


Elem, Clippersi. Lepo rekoh, složili su tim kao Zvezda. Verovatno još i gore jer imaju uglavnom gomilu dvojki, trojki i igrača s klupe koji svi uglavnom gledaju kako da daju koš. Lomi se utakmica, njima Paul George čuva Jokića.

  • +1 2
Link to comment

Idealan par prve runde PO gsw - minesota. Jos ako moze da pobednik ide na lejkers - feniks. Sa druge strane se do finala rese oklahome, hjustoni, dalasi, sakramenta...

Edited by bebaguza
  • +1 1
Link to comment

Meni Jokic nista spec sinoc. Izvukose ga slobodna, inace znacajno ispod proseka efikasnost iz igre. Sto je suludo, koliko visoko ide lestvica i ocekivanja kada je on u pitanju.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, precog said:

ma znam, ali ako ovako nastavi nece imati sta da trazi u playoffu, morace da ga uvaljaju negde. 

nije bio tolko los, mislim u napadu je slabo koristan od kako su mu menjali formu suta (nikad mi bece biti jasno zasto kad je vec imao 40% za tri), ali u odbrani u onoj semi preuzimanja svega je odlican, svaki posed je zavrsavao na malom i ne znam jel su jednom preko njega dali. ima njegovog doprinosa u tome sto je denver 6a odbrana lige.

 

 

Edited by spaceploitator
Link to comment

a i Denveru je veci problem kreacija na klupi sad kad nema Mareja. CB je vredan i ima muda ali kreatorski talenat ga ogranicava i ne verujem da moze da zameni BB u toj ulozi, iako su im brojke slicne za sada. Kao neki drugi, treci kreator mozda, brz je, prodoran i pametan i malo je bolji dodavac nego lani ali kao primarni kreator ne napravi nista. Al kad se vrati Marej, Redzi ce to da popuni i opet su glavni favorit. U tom smislu je njegova povreda dobra stvar za Denver, Redziju se vratilo samopouzdanje i mozda bude i bolji u plejofu nego sto je BB bio. Prva petorka sa njim je druga najbolja u ligi trenutno, net rejting tipa 33 sto je haos

  • +1 1
Link to comment

Debeli je trenutno peti na listi strelaca, prvi u skokovima i cetvrti u asistencijama. Zadnje dve utakmice je dosta neifikasan za njegove standarde ali mora i mnogo da vuce sam.

Edited by Micko8
Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Debeli je trenutno peti na listi strelaca, prvi u skokovima i cetvrti u asistencijama. Zadnje dve utakmice je dosta neifikasan za njegove standarde ali mora i mnogo da vuce sam.

 

:blink:

32p i 36p?

bas je neefikasan...

Link to comment
2 hours ago, spaceploitator said:

nije bio tolko los, mislim u napadu je slabo koristan od kako su mu menjali formu suta (nikad mi bece biti jasno zasto kad je vec imao 40% za tri), ali u odbrani u onoj semi preuzimanja svega je odlican, svaki posed je zavrsavao na malom i ne znam jel su jednom preko njega dali. ima njegovog doprinosa u tome sto je denver 6a odbrana lige.

 

 

Nisam gledao sinocnju utakmicu, ali mi je utisak da je dosta mekan, da se bori za skok u napadu i da cak i kad uzme skok da uglavnom spusta loptu i gubi je. Stoji da ima dobru lateralnu kretnju u odbrani i da je brz. Mislim da bi im neki krljac poput Theisa bolje legao kao drugi centar. Problem je sto je bio povredjen kad god mu je krenulo i onda ga pauza puno unazadi, ko muceni Cancar.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

:blink:

32p i 36p?

bas je neefikasan...

procenti brt, sinoc 34.8% iz igre sto ne pamtim da mu se desilo. generalno tokom sezone mozda 5 tekmi ima ispod 50%, a ispod 40% evo ne secam se kad je, vrv samo onda kad mu se ni ne igra pa sutne 4 puta i pogodi 1. prethodnu protiv hjustona isto samo 50% sto je dosta ispod njegovog standarda. imao je opet zapaljenje zgloba skoro, mozda zbog toga malo forsira pokusava da vrati osecaj ili nesto, plus prirodno mora da sutira vise sad bez JM. mislim da u karijeri nije zaredjao 4 utakmice da je sutirao vise od 20 puta iz igre sto je trenutno slucaj

Edited by spaceploitator
Link to comment

Secam se ja neke utakmice protiv Atlante pre nekih X godina , gde se bas ispromasivao , mislim da je i tu imao ispod 40%. Mislim da treba da smanji sa sutiranjem trojki, sam sebe uvodi u kontra ritam.

Link to comment
6 minutes ago, Amos said:

Denver od sledećih 12 utakmica igra samo 2 kod kuće. Mašala! 

Valjda mogu da dobiju Detroit i Cikago na strani, ostale utakmice mogu lako da izgube ako rezervisti budu igrali ovako jadno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...