Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, kralj said:

Odvratni su igrači, evo i ovo PG cenkanje kao na pijaci. Imaš 34 i malo ti još 150 miliona, nego rke - 220 makar se mrcvario do 40.

Gledaju svoj interes. Ako nisu hteli da mu daju no trade clause, onda je ok da uzme makar maksimalnu kintu i bira gde ce da igra. A ne sa zavisi od Klipersa da li ce, kada i gde da ga zavaljaju. Nije to pitanje da li je malo ili nije, nego koliko vredis na trzistu i sta mozes da dobijes na nekom drugom mestu. Slicno kao u bilo kom drugom poslu/profesiji, samo sto je ovde rec o astronomskim ciframa.

  • +1 4
Link to comment

Ma razumem ja logiku nego je odvratno. I sad će Marej da juri individualne statse i priznanje, ne bi li na kraju, sjebao celu franšizu, a posredno i sve saigrače.

Isto kao i PG. Tamo 2028 će sa 55 miliona i 38 godina biti na grbači šampionskim ambicijama, a nije kao da nije pola milijarde pre toga zaradio. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ma razumem ja logiku nego je odvratno. I sad će Marej da juri individualne statse i priznanje, ne bi li na kraju, sjebao celu franšizu, a posredno i sve saigrače.

Isto kao i PG. Tamo 2028 će sa 55 miliona i 38 godina biti na grbači šampionskim ambicijama, a nije kao da nije pola milijarde pre toga zaradio. 

Paralela, Brunson bi bio ili najveci kralj ili najveca budaletina kada bi potpisao ovo sada. To se u realnosti ne desava, gotovo nikada.

 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

  

2 minutes ago, Micko8 said:

In other news. Saric i Zubac izgleda dobili batine u nekoj grckoj kafani.

 

Gde je Eleniko?

Edited by Engineer
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Paralela, Brunson bi bio ili najveci kralj ili najveca budaletina kada bi potpisao ovo sada. To se u realnosti ne desava, gotovo nikada.

 

Video sam, nije tako retko da igrači zarad sportskih ciljeva prihvate ponude po 5x manje od onoga što bi neko nekonkurentan ponudio.

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Video sam, nije tako retko da igrači zarad sportskih ciljeva prihvate ponude po 5x manje od onoga što bi neko nekonkurentan ponudio.

Ovo vazi za veterane koji jure sampionski prsten (lupam: Garry Payton u LAL, Ser Carls u Hjustonu itd.). Ne pada mi na pamet nijedan top 15 igrac koji je, u svom prajmu, prihvatio tako znacajan pay cut.

Link to comment

clippersi su pre par godina cak napravili majicu da nateraju griffina da produzi ugovor, sto je ovaj uradio da bi ga par meseci kasnije trejdovali u jebeni detroit :lol: 

naravno da george i njegov agent znaju za to i naravno da su trazili ili pare i/ili protekciju od slicne situacije.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Jbg, prošao je happy hour za bacanje para. Ispregovarali su da 10-15% igrača dobija sulude maxove, još poneko će da uhvati koji dolar od darežljivih GMova poput Morija koje boli dupe, a ostali će da plivaju u ovim polugarantovanim ili if-then ugovorima. 

 

 

 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment

Opet će jedva kraj sa krajem.

Ne mogu da se setim boljeg indikatora putovanja sveta u kurac krasni od ove činjenice da će 1 Dzamal Marej da odbija 200 miliona jer smatra da vredi više, il što bi Paul George rekao disrespectful. 

 

Bukvalno mi milioni Bake Praseta više imaju smisla.

  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)

Na internetu rekose da cekaju Samo da prodju igre, da dobija max Ako se ne povredi tamo.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...