Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

 

never forget

 

 

 

 

Jel ovako danas izgledaju igrice? Izgleda kao pomak od 2,63 posto u odnosu na kad sam poslednji put opikao neki 2K, a to je bilo pre fazon 15, 20 godina.

Link to comment

Pitali Bronija koji mu je omiljeni igrač u NBA former and present, jednom pogađajte šta je odgovorio... :wub:

Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

 

Jeste, pa da leti iz kuće...

Da mu kaže tata kao Šek svojoj deci "niste vi bogati, ja sam bogat"

  • +1 1
Link to comment

Ali koliko ce da smara ova sezona ako svako malo budu iskakale vesti u vezi Bronija...a cisto igracki nebitan lik

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, Mil@n said:

Pitali Bronija koji mu je omiljeni igrač u NBA former and present, jednom pogađajte šta je odgovorio... :wub:

 

draymond green 100%

Link to comment

izgleda da Jamal zeli da pokusa da dobaci do super max i gadja da upadne u neku od all nba petorki u novoj sezoni

 

Link to comment
27 minutes ago, Micko8 said:

Upasce kako da ne.

Naravno da nece. Ali ako je to njegov tok misli, onda ce se makar iscimati tokom regularne sezone i trudice se da odigra makar tih 65+ utakmica na visokom nivou. A to znaci da da ce Jokic moci iole odmoran da doceka PO.

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Jurio je Marej i ove sezone All nba, ali šanse da odigra minimalni broj utakmica, manje su nego da bude MVP.

 

Odvratni su igrači, evo i ovo PG cenkanje kao na pijaci. Imaš 34 i malo ti još 150 miliona, nego rke - 220 makar se mrcvario do 40.

Edited by kralj
Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Naravno da nece. Ali ako je to njegov tok misli, onda ce se makar iscimati tokom regularne sezone i trudice se da odigra makar tih 65+ utakmica na visokom nivou. A to znaci da da ce Jokic moci iole odmoran da doceka PO.

 

to isto moze da znaci da ce se sjebati tokom sezone i propustiti po ili biti polumrtav kada se stigne u po.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...