Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Šta je sa Topićevim kolenom zaboga? Jel on to još nije operisan?

Ovo što se dešavalo od Nove godine je baš žešći blam.

Prvo alternativno lečenje, pa prikrivanje, pa su lagali za wingspan (mada meni idalje deluje prilično krakat). Mogao je komotno da bude spreman za početak sezone, a ovi još razvlače.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Pa operisace ga uskoro. Propustice sledecu sezonu to se odavno zna. Ne bi ga Oklahoma birala da znaju da se ovaj nece potouno oporaviti posle operacije.

Edited by Micko8
Link to comment

Ok, propustiće sezonu, ali povredio se pre dva meseca, cilj je valjda da se svakako oporavi što pre, da trenira ako ništa drugo.

Ljudi idu na operaciju istog dana, taj zahvat je postao maltene rutinski, mnogo ređe se povreda vraća (ili ponavlja na drugom kolenu), pa i period rehabilitacije je nešto kraći u proseku.

Link to comment
22 minutes ago, pbg12345 said:

koliko je on zapravo imao povreda i sta je povredjivao od zimus?

 

 

imao je taj partial tear ligamenata kolena, pa je pauzirao 3+ meseca pa je obnovio kada je poceo da igra

Link to comment

izgleda da samo ja imam gugl

 

Topic suffered a left knee injury in January and missed four months of Adriatic League action as a result. He then returned in late April and in played three games, but he suffered a partially torn ACL in the same knee during the Adriatic League playoff finals.Jun 29, 2024

  • Haha 4
Link to comment

hvala

zapravo, ja sam hteo da pitam da li sve to jedna nedovoljno/lose zalecena povreda ili se prosto dogodilo tako, da povredi isto koleno

to ce bti bas jako duga pauza (gotovo godinu i po sveukupno) pogotovo za tako mladog igraca

Link to comment

Mnogo su sjebali Topića sa hendlovanjem te povrede. Dečko će da pauzira skoro dve godine neračunajući ovaj izuzetno kratak pokušaj povratka (decembar 2023 - oktobar 2025). Dve jebene godine u tako bitnoj fazi razvoja. 

I prvi put je pokidao ACL u meri u kojoj se ide na operaciju nego su jeli govna sa alternativnim metodama. Rekao je Čović sve između redova u podkastu u trenutku u kom je delovalo da je to bila odlična ideja. Inače je već tada rekao da je on bio protiv toga, ali da su rezultati oporavka odlični. 
 

Dečko bi već sad mogao lagano da trenira i da normalno počne sledeću sezonu da su ga operisali u decembru kao što Bog zapoveda umesto da pauzira DVE GODINE. 

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
14 hours ago, ficfiric said:

 

Je li Poku Makedonac?

Ukrajinac poreklom 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...