Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ma to ne znači ništa, ali imao bi Milutinov šta da pruži u NBA, imho. Za Tavaresa i Lesora (koji su nominalno boji) nisam siguran. 

 

Mislim da bi Milotinov mogao da dostigne nivo jednog Jakoba Poeltla.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, uini said:

pa ima valjda ono oko season ending povrede, zar to nije bio generalno jedini način da potpišeš nekoga naknadno, tj nakon zatvaranja rostera?


Mogao si da uzmeš buy out guya, mislim da to sada ne može. 

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, 189- said:

Since the 2013-14 season, Caldwell-Pope has played in 96% of regular season games. 

During the regular season, opponents shot 40.6% when Caldwell-Pope was the closest defender per Second Spectrum. That led the NBA among players to defend 500+ shots.

regular season da, ali u plejofu je, dakle kad je jedino bitno, drasticno to opadalo. pregazise ga ove elitne dvojke

Link to comment
38 minutes ago, Micko8 said:

Milutinov je bolji igrac od 80% NBA centara.

Ne znam za to, ali svakako da bi Denveru znacio prosle sezone posto zamenu za Jokica nisu ni imali.

 

Osim onog sa napumpanim ustima koji ce ove sezone uzeti 9 miliona evra, dok se kuka oko MPJ-ovog ugovora.

 

I onda se pise na redditu da je odlican ugovor, u smislu, ako ne uspe, lako cemo ga trejdovati. Gde lako matori... Ko ce sad da ga uzme?

 

 

Mnogo se olako daju pare i potpisuje sve i svasta.

 

Sad ce malo da se spuste na zemlju svi.

 

Osam miliona su ogromne pare, toliko su do ne tako davno zaradjivali samo najbolji fudbaleri.

Link to comment
17 hours ago, Hele said:

Braun 38,4 posto za tri prosle sezone, KCP 40,6.

2% je velika razlika ali nije to toliko ni bitno, odbrane ga ich ne postuju, i trebace puno vremena da se to promeni, ako se uopste i promeni

 

u plejofu ce skupljati sa njega i imace fazon 8 otvorenih trojki po mecu. mnogo ga gotivim i mislim da je opak mudonja i pobednik ali nisam siguran da ce da sutira 38.4 u toj situaciji

Edited by spaceploitator
  • +1 2
Link to comment

Pa, ok, sve i da je bolji, bolje imati obojicu nego jednog samo.

 

Denver mora nesto da uradi.

 

Jedino sto mislim da je KCP u padu i da ovo nije nenadoknadiv gubitak.

 

Ali znajuci Denver, nece uraditi nista i ispasce nenadoknadiv.

Link to comment

Ma Zekeu su te pare date da bi postao trade asset. U teoriji mogu i njega sad da trejduju uz pikove i da uzmu nazad nekoga korisnog od 8 miliona. Problem im je što nemaju partnera za takav trejd, bilo ko ozbiljan bi tražio dosta pikova za uzvrat, jer trenutno Denverovi pikovi ne vrede puno.

  • +1 1
Link to comment

Mičel dobija 50mliki produženje na tri godine od Klivlenda, što verovatno znači da će se za Garlanda tražiti trejd.

 

Jbg, Klivlend ne može bolje od ovoga, da se skrpe i budu redovni učesnici plejofa i da budu srećni time.

Link to comment
21 minutes ago, goofs said:

Ma Zekeu su te pare date da bi postao trade asset. U teoriji mogu i njega sad da trejduju uz pikove i da uzmu nazad nekoga korisnog od 8 miliona. Problem im je što nemaju partnera za takav trejd, bilo ko ozbiljan bi tražio dosta pikova za uzvrat, jer trenutno Denverovi pikovi ne vrede puno.

Znaci, date su pare da bi bio trade asset, a danas nije nikakav trade asset.

 

Odlican posao!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...