Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Gledajte malo vise EP u fudbalu pa cete vise ceniti NBA.

 

Bas je ogromna koncentracija majstora u danasnjem NBA-u, dok u fudbalu nemaju vise 3 takva igraca. U NBA-u moze da te natrpa 100 igraca i da sami rese utakmicu svojim kvalitetom.

Link to comment

Dok je bio GM, ja sam Divca zamišljao kako zove u gaćama sa terase druge GMove tipa Morija pa im kaže: hej, bradr, aj hev a gud ofer for ju, kol mi bek. Pa ga onda ili flisuju ili ignorišu. Takav mi je sad osećaj i za Bootha. Znaju svi da je zavezan ugovorima i onda ili ćeš da daš pikove ili čujemo se nekad haha. 
 

Presti pobedio, ima da rula ligom godinama. Imaju još 16 tudjih pikova prve runde. Šesnaest!

 

 

Edited by Amos
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Amos said:

 

Presti pobedio, ima da rula ligom godinama. Imaju još 16 tudjih pikova prve runde. Šesnaest!

 

polako, sve je to relativno. plus, kako vreme odmiče, pa ti mlade nade dolaze na naplatu max ugovora (oni koji su pokazali da cca vrede), za 2-3 godine budeš u situaciji da biraš kome ćeš da platiš, koga da trejduješ i tako redom. nije to baš tako lako, mada su u sjajnoj poziciji.

 

što se nuggetsa tiče, kakve oni pikove imaju? ja bih to uvaljao, ako uopšte ima interesenata, jer, kome trebaju njihovi pikovi.

slično je i sa tim pikovima thundera, ukoliko su na njihovo ime. koji će ti pikovi ekipe koja ide u deep playoff run

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

što se nuggetsa tiče, kakve oni pikove imaju? ja bih to uvaljao, ako uopšte ima interesenata, jer, kome trebaju njihovi pikovi.

slično je i sa tim pikovima thundera, ukoliko su na njihovo ime. koji će ti pikovi ekipe koja ide u deep playoff run

Svaki pick ima neku  vrednost. Pogotovo kada mogu da se uparuju za trade up na draftu kada ih imas u izobilju.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Sundance Kid said:

nagetlije, vredi li ovaj collin gillespie nečemu? vidim da je potpisao two-way ugovor sa sunsima.

ima neke kvalitete ali je kratez

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, 1n54jd3r said:

Svaki pick ima neku  vrednost. Pogotovo kada mogu da se uparuju za trade up na draftu kada ih imas u izobilju.

 

ma da ali sami po sebi nisu neki game changeri. 

kao što rekoh, ja bih nuggets pikove dao /ako ih imaju/ da sam neki faktor. nema još neograničeno vremena za jokić-murray-gordon posadu

 

opet, verujem da svaki GM svako malo proverava šta može da dobije u datom trenutku, ne verujem da sede i spuštaju fontele na nagoveštaj priče o pikovima

Link to comment
34 minutes ago, uini said:

 

ma da ali sami po sebi nisu neki game changeri. 

kao što rekoh, ja bih nuggets pikove dao /ako ih imaju/ da sam neki faktor. nema još neograničeno vremena za jokić-murray-gordon posadu

 

opet, verujem da svaki GM svako malo proverava šta može da dobije u datom trenutku, ne verujem da sede i spuštaju fontele na nagoveštaj priče o pikovima

 

Daje i But pikove, ali uglavnom za saniranje sopstvenih grešaka (3 pika Šarlotu da bi uzeli Džeksona kome je dao opciju) ili za pomeranje na draftu kako bi uzeo pika koji verovatno neće ni dobiti šansu kod Melouna.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Zajebana je stvar poslati pikove, jer kada pređeš drugu kecelju nećeš imati koga da potpišeš, bukvalno su ti samo minimalci opcije, a dobri minimalci se vrlo brzo razgrabe. Znači ostaju ti NBA veterani, otpaci i nesrećnici iz Evrope. Nema viskoih rezultata sa takvim igračima u rotaciji.

Link to comment
5 minutes ago, reg said:

 

Daje i But pikove, ali uglavnom za saniranje sopstvenih grešaka (3 pika Šarlotu da bi uzeli Džeksona kome je dao opciju) ili za pomeranje na draftu kako bi uzeo pika koji verovatno neće ni dobiti šansu kod Melouna.

pre nekog vremena su ovi iz dnvr spekulisali da bi adelman mogao da nasledi melouna, mozda i pre nego sto bi se ocekivalo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...