Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

nije to tacno, vec nisu imali tada novca da mu daju koliko drugi (clippersi).


Što bar ne proveriš činjenice pre nego što tvrdiš nešto?

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, uini said:

 

There’s also a report that Denver offered a “salary pretty similar to what he ended up getting from Orlando”  and that’s where I get confused. The same report also indicates that Denver was willing to go 3 years. 

 

e sad, ja ne pratim nuggetse, pa mi ti reci sta je ovde potencijalna greska fransize, ukoliko je ovo gore pejstovano tacno.

 

mozda nije tacno a mozda kcp nije zeleo da ostane, pojma nemam.

prvo, ako je tacno, ne znamo sta je pretty similar. to pretty similar moze da bude 3/60, pa ti dodje 6 milki manje. mozda izgleda slicno, ali 6M je 6M. drugo, Denver je prvobitno isao na 2 godine, trecu su se neckali(da li je isti izvor, ne znam), pa su na kraju rekli "aj dobro, eo 3". a moguce da je treca bila club option. trece, Florida nema income state tax. neam pojma koliko je u Coloradu, ali to su dodatni novci, pa kad dodas na onih 6, to ti dodje vec 10 milki. ja sam apsolutno siguran da covek ne bi otisao iz Denvera da je dobio iste novce. 

 

iako u NBA nema temperinga, nedo boze, budi siguran da je KCP i pre nego je poceo prelazni rok znao jako dobro koje su ponude Denvera i Orlanda i da je Denver tacno znao cifru i duzinu ugovora za koju bi KCP ostao

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:


Što bar ne proveriš činjenice pre nego što tvrdiš nešto?

 

lupio sam, samo mi je lova u glavi

svakako mlad i talentovan igrac koji gleda da izgradi ime, nema izgleda da to uradi kao backup jokicu

 

kapiram da su ga zato i trejdovali pred njegov free agency, jer je hteo da ide iz denvera

Link to comment

Nijedan visoki u Jokic eri, nije dobio nakon Plamlija iole pristojnu priliku da se izbori za redovno mesto u rotaciji. I to ide direktno Malone-u na dusu.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Pa ne znam koliko im je Zet™ user, 34 su mu a nije da nije imao već priliku da sa superstarovima saigračima od kojih su neki često van terena zbog sjebanih nogu (i glave) uradi nešto smisleno u PO. Meni je Džordž jedna od gotivnijih faca u NBA, ali nisam siguran da je on tas na vagi koji će ih dići u visine. Pogotovo sa ovakvim ugovorom naredne 4 godine, prije da će da ih zakopa, ali to im ne što im je, živjeće i umiraće sa Embidovom otpusnom listom. 

 

pa nema ni jedne druge opcije sada. fa nije kao sto je nekad bio, jedva da ima stvarno dobrih igraca na raspolaganju.

ugovor je los ali njima nisu bitne poslednje godine jer ce najrealnije gledano sledeca i ona tamo sezona biti jedina sansa da nesto urade dogod je embiid ziv.

george bi trebao da bude treca opcija, i kao takve tesko da ima bolje u ligi. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Klej u Dalasu, 3/50 S&T

 

kaze woja da su mu nudili i vece novce, ono sto sam rekao oko 20m, ali hoce da juri prsten sa irvingom i doncicem. josh green kolateral i ide u charlotte 

 

2 minutes ago, kralj said:

Pistons legende potpisale Tobija Herisa 2y/52. Čudo mu max nisu dali. Najprecenjeniji igrač lige.

 

moraju popuniti cap, pa ovog usralo da mu daju novce. placali su i bogdanovica 20m, nije ovo strasnije.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam tipovao da će da dovedu ili njega ili DDRa. PGa je ako ništa milina za gledati. Mene ovaj ruki Miler podseća malo na njega. Klize po terenu, sve nekako izgleda kao da je urađeno 10 tejkova dok nije postignuta perfekcija.

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

moraju popuniti cap, pa ovog usralo da mu daju novce. placali su i bogdanovica 20m, nije ovo strasnije.

 

Plus, kakvi su carevi, Ausar će da bude bekap zbog 1 Tobija.

Link to comment
5 hours ago, Amos said:

Ode Hartenštajn u OKC, 3/87. Sada dve imaju, pun arsenal. 

U kakvu krsinu od igraca su spucali toliku lovu. NBA je dobrotovna organizacija. Tamo svaki krs dobije barem po milion dolara za sezonu:fantom:

Edited by Micko8
  • -1 3
Link to comment
2 hours ago, Далибор said:

Kažu iz DNVR-a da je realno da dodje Vestbruk putem trejda i da je Jokić za to i da lobira za njega.

Konjusar bi bio mnogi gori GM od Majkl Dzordana:) 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...