Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Jebeš te plejin pretendente, Wizards potpisali Valenčiunasa i Holmsa.

Jel moguće da će Sar da igra sa klupe? Doduše, možda Kuzmu tapnu nekud, a vide ga na 4?

Ono malo što sam ga gledao, meni je on petica kao vrata. Bar u perspektivi.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

@kralj, verujem da je jonas potpisan da bi se uvaljao dalje

 

recimo, thunderi ti daju nesto od svog shitloada pikova za jonasa na trade deadlineu

..ili neko drugi kome zatreba centar

 

Tanderi će Hartensteina. :ph34r:

 

Kapiram logiku, al zašto bi Litvanac svoj budući klub lišio pikova kada je mogao da potpiše kao FA.

Link to comment

nisam razmisljao dalje od toga da wizardsi potpisuju kako bi dalje dilovali za future assets

a nije jonas neki superstar pa da moze da kontrolise takve stvari

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ubismo se od objašnjavanja na prethodnim stranicama kako ovo više nije liga za tri maksimale i onda dođe Fila i uradi ovo. Jel Daryl Morey ne čita PPP, ne razumem?

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Ubismo se od objašnjavanja na prethodnim stranicama kako ovo više nije liga za tri maksimale i onda dođe Fila i uradi ovo. Jel Daryl Morey ne čita PPP, ne razumem?

Ne bih baš bio siguran da ova liga ne trpi 3 maxa. Problem u ovom tranzicionom periodu je da još uvek traju neke maksimale koje to ne bi bile pod sadašnjim okolnostima.

Tim sa 3 all stara, rukijima i veteranima može da napadne titulu, premda niti sam pristalica, niti mi se sviđa ugovor PGa, nit Fila ima rukije. 

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

Kronkies su jeftine pizde a Booth je debil. Pusite kurac skrta vreco govana.

 

nije stvar u shkrtarenju, vec u ovome. nemaju nuggetsi prakticno nikakvog prostora za manevar.

 

On 30. 6. 2024. at 5:35, 1n54jd3r said:

evo koga zanima a smara ga da cita full CBA nova pravila, mozda je ovako tabelarno lakse/preglednije

 

 

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

Kronkies su jeftine pizde a Booth je debil. Pusite kurac skrta vreco govana.


Najbolje je što su oni glasali za ovakav CBA iako su znali koliko će ih pokopati igrački. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...