Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

9 hours ago, Micko8 said:

Bice dosta poraza dok se Marej ne vrati, mozda cak  i muceni Klipersi sa Hardenom umoce u Denveru. Fali jos jedan kreator kada Jokic ode na klupu ,klupa prezelena i neiskusna i tu im  je potreban Marej da ih barem malo poveze dok Jokic odmara na klupi. Minesota i Hjuston su ekipe koje prave korak napred , barem tako deluje na pocetku sezone, mada prosle sezone je i Juta izgledala kao jedna od najboljih ekipa u ligi , prvog meseca sezone , NBA  je ipak maraton.

nije problem neiskustvo. problem je sto cela klupa zajedno da se takmici protiv mene i tebe u put oko sveta, mozda bi nas jedan dobio. ti ljudi ne bi vodu pogodili da ispadnu iz camca, kamoli kos. i tu nikakvo iskustvo nece pomoci jer su ljudi atleticari a ne kosarkasi.

Murray je taj koji donosi prevagu, jer onda mozes da vrtis Zeke-Braun-Watson trojku koja ce da kida defanzivno, a Murray i Jackson ce da porode poene. i ne treba da ubijaju sve zivo, cisto da drza glavu iznad vode. nocas su za 10 minuta bez Jokica dali 2 poena a izgubili su tekmu 3 poena, i to u gostima protiv sasvim solidnog Houstona koji je u usponu. a Borac iz Cacka da je igrao bio bi neuporedivo bolji ofanzivno.

Nuggetsi ako su zdravi i dalje su lagano najbolji tim u ligi. znaci sezona ce biti da se odradi top 3 pozicija na zapadu i budu zdravi za playoff. bukvlno im nista drugo ne treba, jer ce tada da zategnu rotaciju i u svakom momentu ce makar 2 startera da budu na terenu. 

Link to comment

Ovi flopovi mu  nece prolaziti  u plej of-u, Filadelfija klasika, veliki hajp i isadanje u drugoj rundi plej of-a. Posle Simmonsa i Hardena , za neuspeh ce kriviri Maxi-ja.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Amos said:

Malo teže će ići to ispadanje sad kad imaju NN. 

velika je razlika u treneru slažem se, ali će se i dalje u plejofu kad krenu da skupljaju na empleadu i prestanu da se sviraju ovi smešni kontakti videti limiti i njegovi i ekipe. maks im je finale konf gde ih dobijaju i boston i milvoki

Link to comment

Biće tu povreda i upgrade trejdova još. Ko zna kako će timovi izgledati u plejofu. Da se danas igra, sa ovako kljakavim Midltonom, ne znam baš da bi ih Milvoki dobio tek tako. 

Link to comment

Meni ovo sasvim logicnu, idu all-in na debelog i Melouna, ocigledno je da su dobar fit. Fransiza prozivljava najslavnije dane u istoriji, treba jahati (pun intended) na tome do poslednje rage.

Link to comment
3 hours ago, Amos said:

Malo teže će ići to ispadanje sad kad imaju NN. 

Ne igra on u plej of-u , nego Embiid a i Maxi je nedokazan plej of igrac. Mozes kucu i okucnicu da stavis na njihove ispadanje u drugoj rundi plej of-a.

Link to comment

Isto se i prošle godine govorilo za Denver. Meksi je zver, imaju i rezervi (Melton  je mnogo bolji šuter od ovoga što sad kamenjari npr.), ne znam samo zašto su Takera dali. Sumnjam da se na njemu insistiralo. 

 

Lilard u Milvokiju je veliki rizik. Jrue im koncepcijski više leži, bez obzira na razliku u klasi. Dejmu nikako ne ide, igra u grču uprkos nekim svojeručnim pobedama. Mogao bi da nagazi na drugoj strani terena, da nakupi samopouzdanje. Ako se ispostavi da može i hoće da odigra pristojnu odbranu, biće na Istoku spektakl. Neki small ball sa Krauderom protiv Bostona bi bio epski. 

Link to comment

Chicago igra još lepše, gledajući njihove highlightse.

LaVine zakucava kao besan.

Caruso krade lopte, pravi finte dodavanja u letu dok polaže neometano na koš.

DeRozan baca "Teodosić" pas saigraču za 3.

Wooch doubledouble mašina.

Ludila.

A onda čovek pogleda tekmu gde LaVine i DeRozan nemogu da pogode okean s broda.

U reketu standardno duva promaja.

Ja ne znam šta se Zach istripovao da je Peja Stojaković pa opaljuje trojke kako mu dune.

Mislim, nije kao da je to čudno od njega, radio je to i ranije, ali je imao sezone gde je bio na 39-40% za 3 pa je bilo ok.

Sad šutira najgore ikada ali ne staje.

Problem je što i na prodoru promaši ulaz..

Očekujem rasprodaju uskoro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...