Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sad vidim i da je Nico Harrison doveo i Grimesa za paket ničega.

Ako ovaj nema neku neizlečivu povredu može da bude jackpot za Dallas.

Pistonsi sa druge strane - šta reći.

 

Oko Dejonteovog trejda, prvi utisak je raskorak u onome što je Atlanta dala, a šta dobila za njega, pa 10 praznih mesta...

Edited by kralj
Link to comment

grimes je u teoriji idealan 3&D sg; u praksi retko sutira dobro, mada mu je forma sasvim okej & vise od toga. nisu ni veliki promasaji, kontam da je neka psiholoska barijera

Edited by uini
Link to comment

Stoji da je nekonstantan, ali ovaj trejd je kao da su hteli da ga se reše, i to posle koliko? Ni pola sezone.

Ima svu priliku sveta da se dokaže u Dalasu (imao je i Niksima ok, al ovde mi se čini da mu kompozicija tima i više odgovara). Baš mi se sviđa kako se Mevsi razvijaju.

 

  • +1 2
Link to comment

ja gotivim grimesa, pri cemu nije bas imao priliku, jer je u thibsovom univerzumu igrao i po 30mins a da tri puta pipne loptu, od cega je dva puta sutne.

 

retki su igraci koji mogu dobro da iznesu takvu ulogu, pa ce biti zanimljivo videti gs u nekom second unitu, u momentima kada nema luke i irvinga. mada tu onda uzima sve lopte onaj hardy. svakako je grimes korektan igrac koji mozda postane i vise od toga.

Link to comment

Malo kreativne glavologije:

 

- prošle godine šampion je bila ekipa koja je pokupila startnog beka šampiona iz 2020. (LAL)

- ove godine šampion je bila ekipa koja je pokupila startnog beka šampiona iz 2021. (MIL)

- sledeći čijeg beka treba pokupiti je šampion iz 2022 (GSW), a Klay Thompson is up for grabs

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Malo kreativne glavologije:

 

- prošle godine šampion je bila ekipa koja je pokupila startnog beka šampiona iz 2020. (LAL)

- ove godine šampion je bila ekipa koja je pokupila startnog beka šampiona iz 2021. (MIL)

- sledeći čijeg beka treba pokupiti je šampion iz 2022 (GSW), a Klay Thompson is up for grabs


Meni Klay super opcija za Denver ali da igra u second unitu. Može i da završava tekme ali ne znam zašto ljudi imaju toliko protiv da Braun startuje. Kad će ako neće sad.

  • +1 2
Link to comment

Klej je super opcija za svakog kontendera ako je spreman da redukuje svoju ulogu na 4-5. igrača ekipe i bude plaćen shodno tome. No mislim da će on da pojuri masne pare.

  • +1 2
Link to comment

cepaju dobro defanzivu orlandjani ali ne izuzetnu. s'druge strane, napad im je bas nekako truleks, tu mi se jedino dojmi ovaj siromasni peja, predvodnik grupe wagner

 

onaj talijan mi je njesra, julije rendl jd za njega vedeta & vendeta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...