Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sve i da nije povredjen, sumnjam da bi dobio neke minute sledece sezone. Ipak cestitke decku, nadam se da ce uspeti da napravi nesto u NBA ligi. Dva prva izabrana francuza su sigurni promasaji. Prvi ne zna da dribla loptu a u drugom nista specijalno nisam video, nije uspeo da se nametne ni u Australijskoj ligi. Amerikanci su se bas napalili na francuze, u poslednjih 10 godina a 99% njih su bili promasaji i dosta njih je birano na veoma visokim pozicijama. Dominiraju u mladjim kategorijama fizikalijama i atletskim mogucnostima ali kada predju na visi nivo, oni se pogube i izgube. Cak ni u Evropi ne mogu da igraju uspesno  na nekom visokom nivou.  Eto uverice se i Partizan u to sledece sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Sve i da nije povredjen, sumnjam da bi dobio neke minute sledece sezone. 

 

Pa sve i da nije povređen ne bi završio u raspaloj Oklahomi. Doduše, odlaskom Gidija i izvesnim 40+ odlascima Karuza u svlačionicu u smiraju prve četvrtine, možda bi i dobio neku šansu, al sve u svemu pakao.

  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, lord_s said:

OG dobio pare od NYK koje objektivno ne vredi. Knicksi su od 1-3 prenatrpani, a od visokih sem Rendla mrka kapa

 

jedini problem kod anunobyja je sto je injury prone, igracki gledano apsolutno vredi tih para. sad ide najtezi deo, da se potpise srcenshtajn, thunderi mogu mnogo vise love da mu daju, morace da radi frozen envelope.

 

pg brunson - deuce mcbride

sg mikal - trivicenzo

sf og - hart

pf randle - og - hart

c hartenstein?? - mitch lob

 

^ ne znam zasto mislis da na visokim pozicijama preovladava mrka kapa, ihart & mitch lob su izuzetno kompatibilni i bas ono sto nam treba na centru da zaokruzimo izuzetnu defanzivu, dok se ihart fino snalazi oko obruca a ume lepo i da proigra druge.

 

prica se o gogi bitadzeu, mozda umesto mitch loba ili ako hartenstein zapali, to bi verovatno bio problem.

 

ovo je sigurno najduza & vrlo ozbiljna klupa za nba prilike, pri cemu pricamo o 9 igraca, gde bi rezerve komotno mogle da iznesu neke tekme u regularnoj sezoni.

 

jos kada bi se thibs okanuo jahanja tri igraca po 40mins

  • +1 1
Link to comment

Pa nije, na tu temu ga i drkaju.

 

I Mič se povredjuje, ja bih pre Nemca ostavio, a njega prosledio, pa nek bude rezervni Goga ili bilo ko.

Brutalni su Niksi. Sad da vidimo od čega je Branson satkan. Jel na kraju bio 1st team prošle sezone?

  • +1 1
Link to comment

ma jasno ali mislim da nije opcija bacis mitcha, uzmes hartensteina, tj mislim da knicksi u bilo kojoj opciji mogu da mu ponude toliko love koliko vec & ciao

 

provericu

 

edit @kralj

 

The second topic tackled by the boys was the future of Hartenstein’s in or far from New York. Scotto revealed that a few general managers believe the Knicks should offer Isaiah Hartenstein a full four-year contract for $72 million (the maximum they can give the big boy) if they want to retain him.

 

“Two general managers told me they think the Knicks have to offer Hartenstein the full four years, $72 million available, and they think New York can’t lose him in free agency,” Scotto said. “He’s become too valuable to the Knicks.”

 

According to league executives and cap strategists speaking to Jake Fischer of Yahoo, “Hartenstein will be able to draw at least $80 million, and perhaps upward of $100 million.”

Hartenstein is eligible to sign a maximum four-year deal with any franchise in the NBA from July 1 on. However, the Knicks will be limited to offering him $72.5 million spread over those four seasons because of his early Bird rights.

 

“There’s speculation OKC would offer him something in the realm of two years, $50 million with an opt-out in the second year,” Bondy said.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Pa birano je samo prvih 30, Broni je svejedno predvidjen za drugu rundu.

 

Znam, ali očigledno ne smeta. Svejedno je prva zvezda prve runde.

Houston ima ogroman potencijal, ali moraju nešto da urade sa spoljnom linijom. Po meni je Green višak, ima trade potencijal. Baš mogu fin mladi tim da sakupe.

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

ma jasno ali mislim da nije opcija bacis mitcha, uzmes hartensteina, tj mislim da knicksi u bilo kojoj opciji mogu da mu ponude toliko love koliko vec & ciao

 

provericu

 

edit @kralj

 

The second topic tackled by the boys was the future of Hartenstein’s in or far from New York. Scotto revealed that a few general managers believe the Knicks should offer Isaiah Hartenstein a full four-year contract for $72 million (the maximum they can give the big boy) if they want to retain him.

 

“Two general managers told me they think the Knicks have to offer Hartenstein the full four years, $72 million available, and they think New York can’t lose him in free agency,” Scotto said. “He’s become too valuable to the Knicks.”

 

According to league executives and cap strategists speaking to Jake Fischer of Yahoo, “Hartenstein will be able to draw at least $80 million, and perhaps upward of $100 million.”

Hartenstein is eligible to sign a maximum four-year deal with any franchise in the NBA from July 1 on. However, the Knicks will be limited to offering him $72.5 million spread over those four seasons because of his early Bird rights.

 

“There’s speculation OKC would offer him something in the realm of two years, $50 million with an opt-out in the second year,” Bondy said.

 

 

Pretpostavio sam. Mada realno, iako kapiram i delim sve simpatije fanova i prema Hartenštajnu i Miču, nije teško naći centra za Tibsa - odbrana, blokovi i šibanje. Nije kao da će da se pozove akcija za centra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...