Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Just now, Amos said:


Sad sam pogledao klip i shvatio da sam potpuno izbrisao iz memorije poslednji Jordanov šut koji je izašao iz koša. :D

 

Nikada, double clutch u vazduhu, zakotrljala se i izletela. Bog otac. Mislim da je reakcija svih ljudi u dvorani bila neka mešavina divljenja kako je šutnuo i čudjenja što je zapravo promašio.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Amos said:


Ti Supersonicsi su bili ko stvoreni da ih volimo mi MJ hejteri, ali sam poznavao neke iritantne burazere koji su ih worshipovali pa nikad nisam uspeo da se primim. Redžijeva trojka iz okreta Bullsima u finalu Istoka '98. je ostala hajlajt mog NBA fandoma 90ih. 

 

Jel to ono kad je Redžii napravio faul pre prijema lopte odgurnuvši Majkla?  😁

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Jel to ono kad je Redžii napravio faul pre prijema lopte odgurnuvši Majkla?  😁


Pomešao si sa Jordanovim faulom na Russellu protiv Jute :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ovo je neocekivano skroz (mislio sam sa je zajebancija sto su ga stari ortaci Branson i Hart sprdali i prizivali):

 

Edited by 1n54jd3r
  • +1 3
Link to comment

Kakva granata od trejda. Za netse je ova ponuda no brainer. Dobili su za Durenta, ako dobro brojim Cama Johnsona, 10 prvih pikova i nekoliko swapova.

 

Nova Knicks dobili starog člana, ako ostane OJ i ako uspeju da zavale Rendla, ovo može biti haos. Jebeš pikove.

 

Au kakva vest.

  • +1 1
Link to comment

au.

@kralj, pricam napamet ali mislim da je anunoby ovim pusten, jer nemaju mesta u capu za obojicu

 

julija rendla niko nece, tako da ostaje

Link to comment

Ne verujem da će odustati od OJ bez borbe. Ne verujem ni da će da se ustežu da probiju kep. Ovo vam je totalni all in. Kuća i okućnica.

  • +1 1
Link to comment

ma jasno ali bolje nego za donovana koji nije nikakav fit ili drevnog djordja polovicu

 

da, sad se informisem na p&t, anunobyja mogu da zadrze, problem je srcenshtajn a on je jednako vazan otprilike.

 

morace da sevaju neke koverte ispod zita

Edited by uini
Link to comment

odlican trejd niksa

bridzis je igracina i to na obe sttrane terena za mnoge od ovih izvikanih zvezda

a buduce saigrace poznaje bolje nego bilo ko u ligi

 

sledeci logican korak povratak paskala i spilmana u ligu :D

Link to comment

Ma da, Mikal je idealan za maltene svaku ulogu u timu osim one koju je imao u Netsima. Srećom su se i oni dozvali pameti. 

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Simmons predvideo ovo jos pre mesec dana

 

 

Slušao sam tog Simonsa u nekom polusnu, zato sam jutros imao snažan osećaj nekog deža vija, kad sam pročitao vest :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...