Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Hele said:

 

Pa ok, i Andjus se regularno povezuje u Dzeriju, da se vratimo na pocetak 😁

 

ma okej ti se zavitlavaš a ja tog anđuša znam samo iz mimova i nešto mi govori da ne treba dalje da saznajem išta o njemu :confused5:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Zavisi iz kog mu ugla pristupas. Bio je to vrhunski humoristicki program koji je samo odabrana ekipa pratila, andergraund prakticno.

 

Onda je postao mejnstrim i kao i uvek, sve je zasrano. Pocelo je od nas koji smo pratili i svi smo se kapirali i videli izuzetan humor u svemu, cak ga i zvali i trolovali, ali se posle pojavila ekipa koja je pocela da vice da je on u pravu 🤣

 

Slicna prica kao i sa Miroljubom Petrovicem.

 

A onda se posle umesala i politika i sve je otislo totalno dodjavola.

 

U oba slucaja.

 

Ali ponavljam, po meni, njihova slicnost je u tome sto su imali svoju emisiju i sto se uvek ocigledno videlo da sanjaju da budu treneri Zvezde/Lejkersa, ili da budu na nekoj funkciji, i potezali su neke veze da se uglave.

 

Naravno, u svemu drugom ih porediti je presmesno, Dzej Dzej je ipak bivsi igrac i pored svog poltronstva, ili ambicioznosti, zavisi iz kog ugla gledas, daleko je ozbiljniji i pametniji lik.

  • +1 1
Link to comment

Meni se jedna druga stvar svidela kod Džejadžeja u tim podkastima, često pričaju o nekim akcijama i varijacijama na iste, Gortat-screen i šta ti ja znam, i onda lik vadi iz glave kako je Luka koristio to u trećoj utakmici protiv Klipersa, a ovo drugo često radi Gordon u Denveru itd.

 

Prati košarku, analizira, ima visok BBIQ, jer bez toga belac od 190cm nema šta da traži u NBA ligi toliko dugo. Igrao je skoro 15 godina, bio kod Van Gandija, Riversa, još par dobrih trenera. Ima svaki pedigre da bude odličan NBA trener.

 

Naravno, početak u Lejkersima je greška, prvo niko ga neće ozbiljno shvatati jer će svi znati da njegov pajtaš Elbiđi vodi tu ekipu, drugo pritisak na klupi Lejkersa je verovatno u top10 trenerskih pritisaka u svim sportovima na svetu.


Treće, hoće li podkast nastaviti da živi, onako posle svake utakmice sednu njih dvojica i uz vince komentarišu "jbt koliko smo bili jadni, onaj Dianđelo je glup ko pajser".

  • +1 1
Link to comment

JJ ima potencijal da bude solidan trener. Komunikoloski, IQ, takmicarski drive/mindset. Ima veliki ego, i mislim da ce to da mu bude najveca prepreka koju treba da prebaci. Pogotovo sto dolazi medj zvezde/dive (Lebron/AD) koje verovatno misle da ovaj ne moze nista novo da ih nauci/pokaze. Deluje mi da ce Austin Reaves potencijalno najvise koristi i napredovanja imati u ovoj prici. Mozda i Rui ako ostane u timu.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Amos said:

Šon Kemp o Rodmanu

 

Na šta liči čovek, krv ti Isusove majke...

 

Spoiler

tenor.gif

 

obožavao sam te supersonicse, manje zbog kempa, više zbog schrempfa i paytona ali sveukupno su bili super.

inače, tek sa pojavom širokopojasnog inferneta sam skapirao da kemp nije rain man nego reign man

  • +1 3
Link to comment

Nije pomoglo ni to što su ga svaki Tempo, Koš, SuperSport i slični magazini nazivali kišnim čovekom.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, uini said:

 

  Reveal hidden contents

tenor.gif

 

inače, tek sa pojavom širokopojasnog inferneta sam skapirao da kemp nije rain man nego reign man

Ja danas 🤣

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, uini said:

 

  Reveal hidden contents

tenor.gif

 

obožavao sam te supersonicse, manje zbog kempa, više zbog schrempfa i paytona ali sveukupno su bili super.

inače, tek sa pojavom širokopojasnog inferneta sam skapirao da kemp nije rain man nego reign man


Ti Supersonicsi su bili ko stvoreni da ih volimo mi MJ hejteri, ali sam poznavao neke iritantne burazere koji su ih worshipovali pa nikad nisam uspeo da se primim. Redžijeva trojka iz okreta Bullsima u finalu Istoka '98. je ostala hajlajt mog NBA fandoma 90ih. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Amos said:


Ti Supersonicsi su bili ko stvoreni da ih volimo mi MJ hejteri, ali sam poznavao neke iritantne burazere koji su ih worshipovali pa nikad nisam uspeo da se primim. Redžijeva trojka iz okreta Bullsima u finalu Istoka '98. je ostala hajlajt mog NBA fandoma 90ih. 

 

Ta trojka dostiže svoj epski status samo u paketu sa reakcijom 1 Larija Ptice na istu.

  • +1 2
Link to comment
20 hours ago, goofs said:

Takva je situacija sad u NBA da svaki tim ima fore da isplati bar dva ta masna ugovora od 40-50 milki, a nema 60 igrača na svetu koji ga zaslužuju. Nema ni pola od toga.

 

pre bih rekao da najbolji igraci u ligi zasluzuju vise od trenutnog maksa, pa zato vise 'smeta' ovo da 1 barnes npr ima isti ugovor kao antetokounmpo. 

 

inace ovaj ugovor i nije toliko strasan, jer ce do 270 miliona tj. supermaxa stici jedino ako sledece sezone bude all-nba, uz verovatno jos neke bonuse. 45 miliona godisnje u proseku nije uopste strasno u ovo doba, to ce otprilike biti samo cetvrtina capa.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Ta trojka dostiže svoj epski status samo u paketu sa reakcijom 1 Larija Ptice na istu.


Sad sam pogledao klip i shvatio da sam potpuno izbrisao iz memorije poslednji Jordanov šut koji je izašao iz koša. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...