Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

21 minutes ago, uini said:

christie je bio faca & dobar igrac

 

šteta što su ga razapeli u javnosti kad se pročula ona priča sa ženom koja ga je pipkala tamo gde ne treba

Link to comment
11 hours ago, Micko8 said:

Alcindor ili ti Jabar je uvek bio sisetina koja je udarala sa ledja, zato ga Wilt nikada nije voleo:fantom:

kent benson je bio nasilnik. kazu da je toliko maltretirao leri brda da je zbog njega neko vreme  napustio koledz.

prve utakmicu na tv su bile detroit vs lakers, dusanovic i cak mozda kao strucni komentator novosel.

nba, bio je sredinom neki casopis koji nije isao u prodaju, stampao ga je kosarkaski  savez. secam se da je bilo par stranica posvecenih nba. izmedju ostalih prvi put tad cuo za stiva stipanovicha 😀 i onog bugarina gluckova. to mi je bilo cudo da jedan bugar igra tamo. a bilo je likova koji su isli u skole i koledze u usa pa je nama klincima bilo interesantno da slusamo i o nba. 

tv kopar je prenosio nba u to vreme, mozda i ranije. valda dan peterson bio komentator. ludeo sto ne prenose i neki nasi. 

za neke solidne nba igrace nisam ni znao da su igrali po italiji i spaniji. 

ovaj sto se sibao doukins, pa ricardson.. najpoznatiji sigurno bio bob mek adu u milanu. 

kad je pocela korona nagledao sam se tih starih utakmica, decacku zelju sam najzad ostvario. 

 

  • +1 3
Link to comment

nerealna cifra za njegove kvalitete, no odlicna stvar za nekoga ko je fransizni igrac u nejakom timu

 

Link to comment

Takva je situacija sad u NBA da svaki tim ima fore da isplati bar dva ta masna ugovora od 40-50 milki, a nema 60 igrača na svetu koji ga zaslužuju. Nema ni pola od toga.

  • +1 2
Link to comment

^sto americki andjus torimaux? osim sto je bio izvrstan igrac, pokazao je da prilicno dobro razume kosarku. nije to nikakva garancija uspeha ali ja iskreno ocekujem od njega vise nego od trenera sa dna nba kace, bez obzira da li su u poslu 2 godine ili 20 godina

  • +1 2
Link to comment

E sad, razume se na nivou analitčara i podkastdžije. Mene ono što je crtao kao uvertiru u priču sa Kingom ništa nije kupilo, čak ni u najbanalnijem delu - kako vrti onu tablu, ne zna sa koje strane da joj priđe.

A važnije od toga, imao je konstantnu klinačku želju da se impresionira Lebrona. Sile nema da mu ovaj bude ikakav autoritet.

Al jbg, izgleda da u NBA to više nije neophodno. Treneri sve više izgledaju kao nerdy žrtve bullinga.

 

U prethodnim podkatima je bio dobar, rado sam ga gledao i u First takeu.

  • +1 1
Link to comment

to nisam ni gledao, tj preskakao sam, izgledalo je kao da se narod uci basketaskim osnovama ali par puta sam slusao kada je uzivo komentarisao tekmu, to je bilo iznad proseka

 

mislim, pise se o njemu kao da je bio random podcaster koji je postao trener a ne vrj igrac sa 15ak sezona u nba.

 

nije ni prvi ni poslednji igrac koji je odmah nakon karijere postao trener, tako da, videcemo.

Link to comment
1 hour ago, uini said:

^sto americki andjus torimaux? osim sto je bio izvrstan igrac, pokazao je da prilicno dobro razume kosarku. nije to nikakva garancija uspeha ali ja iskreno ocekujem od njega vise nego od trenera sa dna nba kace, bez obzira da li su u poslu 2 godine ili 20 godina

Zato sto se šalim.

 

Ali što bi se reklo, u svakom šali ima i malo ozbilje he he.

 

Obojica sa svojom emisijom, a obojici se vidi da im ta emisija nije ono sto stvarno hoće i da bi dupe dali da se uglave na neku funkciju. I nudili su dupeta obojicula, duplom Džeju je uspelo, Anđusara ostao suve kite.

 

Ušao je bas duboko u LeBronov čmar i eto ga na mestu asistenta Kouč LeBronu.

 

Baš iznenađujuća situacija inače, zna se da LeBron voli da bude kalif umesto kalifa, onda on i Redik nešto kao crtaju na nekoj tabli, piju vino, Džej Džejara mu se smeje na svaku ,,foru" i eto ti par meseci posle, Redik postao pomoćni trener LeBronu.

 

Sad će još i da draftuju američkog Filipa Čovića sa 55. pozicije, iako ne zaslužuje da igra u NBA-u i cirkus će biti kompletan.

 

Zezaju se ljudi jer radili su belo, može im se.

 

A Džej Džej Redikara možda i zna znanje, ali neće moći u takvom ambijentu da ga pokaže.

Link to comment
12 minutes ago, Hele said:

 

 

A Džej Džej Redikara možda i zna znanje, ali neće moći u takvom ambijentu da ga pokaže.

 

videćemo. kao što rekoh, ni prvi ni poslednji igrač koji je brzo nakon karijere krenuo u trenerski biznis. ne vidim zašto bi sad to što fura podcaste bilo nešto izuzetno drugačije od regularnog povezivanja poznatih ljudi iz biznisa

 

 

 

Link to comment

Ma nije ništa senzacionalno, samo je smešno što je postao trener Lejkersa par meseci pošto je uzeo da crta akcije po podcastu sa Lebronom. 

 

Inače više je crtkao za trenere početnike. Ja pola onih fraza nikad nisam čuo.

 

Gledaj uini skroz je dobro.

  • +1 2
Link to comment

ma odgledao sam jednu ili dve epizode na preskok, samo što sam preskakao te delove sa tablom, nije me zanimalo

Link to comment

 

17 minutes ago, uini said:

 

videćemo. kao što rekoh, ni prvi ni poslednji igrač koji je brzo nakon karijere krenuo u trenerski biznis. ne vidim zašto bi sad to što fura podcaste bilo nešto izuzetno drugačije od regularnog povezivanja poznatih ljudi iz biznisa

 

 

 

Pa ok, i Andjus se regularno povezuje u Dzeriju, da se vratimo na pocetak 😁

Edited by Hele
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...