Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Tim za udzbenike, za neka ozbiljna proucavanja i dokumentarce za 20ak godina. Da li se secate super tima sa 4 hof igraca i kakvu su raspad kosarku igrali zajedno.

 

Sva cetvorica su u zadnjih 5-6 godina u jednom trenutku bio top 3 igrac lige, i to ne na mesec dana, minimum sezonu ili vise, neobjasnjivo. Nisu ni godine definitivno, 32-35 imaju.

I ne mogu da prestanem da gledam i da mislim da moze da im nekako klikne. I da od nekog januara krene poezija. Ili u februaru da trejduju svu cetvoricu.

 

 

Link to comment
30 minutes ago, bebaguza said:

Tim za udzbenike, za neka ozbiljna proucavanja i dokumentarce za 20ak godina. Da li se secate super tima sa 4 hof igraca i kakvu su raspad kosarku igrali zajedno.

 

Sva cetvorica su u zadnjih 5-6 godina u jednom trenutku bio top 3 igrac lige, i to ne na mesec dana, minimum sezonu ili vise, neobjasnjivo. Nisu ni godine definitivno, 32-35 imaju.

I ne mogu da prestanem da gledam i da mislim da moze da im nekako klikne. I da od nekog januara krene poezija. Ili u februaru da trejduju svu cetvoricu.

 

 

Lejkersi? Pejton, Kobi, Meloun, Šek. 

  • +1 1
Link to comment

Vestbruk je vec dugo za podsmeh, Harden je Nejpir za siromasne a ni Pandemic P nije sto je bio. Nema tu nista cudno, random nabacana skupina bivsih igraca. 

Link to comment
8 minutes ago, samo_opusteno said:

Vestbruk je vec dugo za podsmeh, Harden je Nejpir za siromasne a ni Pandemic P nije sto je bio. Nema tu nista cudno, random nabacana skupina bivsih igraca. 

Sadasnji Vestbruk je bolji za timsku kosarku od sadasnjeg Hardena. Oba su nivo igraca koji igraju za 8-11mil po sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Onaj ko je odlučio da se u tim dovede Harden je kompletna budaletina. Lišio ih je svake šanse za titulu i napravio od njih komedijaški tim.

 

Ne mogu uopšte da pojmim taj mozak i proces  razmišljanja, ne ide mi u glavu...

Link to comment
28 minutes ago, Mil@n said:

Onaj ko je odlučio da se u tim dovede Harden je kompletna budaletina. Lišio ih je svake šanse za titulu i napravio od njih komedijaški tim.

 

Ne mogu uopšte da pojmim taj mozak i proces  razmišljanja, ne ide mi u glavu...

Jesi nekada gledao Balmera? :D

Link to comment

Hardenu cini mi se da ugovor istice na kraju ove sezone. Ako bude nastavljao karijeru, cenim da ce da ode u Kinu. Ima tamo fan base ogroman, dace mu rekordan kes. U NBA tesko da moze dobiti ugovor i ulogu koju zeli.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Jesi nekada gledao Balmera? :D

 

Iskreno, morao sam da guglam. Znam ko je lik, vlasnik valjda Clipersa, neko milijardersko jaje iz Majkrosofta? To ovako iz glave, ne znam praktično ništa više o čoveku.

 

Tako da nisam :)

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Iskreno, morao sam da guglam. Znam ko je lik, vlasnik valjda Clipersa, neko milijardersko jaje iz Majkrosofta? To ovako iz glave, ne znam praktično ništa više o čoveku.

 

Tako da nisam :)

Preko 100 milijardi net worth. Velika paljevina, posvecen Klipersima, spreman da iskesira sta god treba i da rizikuje kao nezdrav. Zeli tu titulu jako, ali je ocigledno i sklon da donosi neke ocajnicke poteze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...