Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Da, najsrećniji sam zbog Horforda, retko simpatičan igrač, pravi pozitivac, ali i madafaka čak i u ovim godinama. Sad može da se penzioniše na miru, zaslužio je ovaj prsten. :kecman:

Link to comment

Završi se i ovo, finale je bilo totalni antiklimaks, nakon plejofa na zapadu koji je bio prezanimljiv, dok su na istoku serije Niksa prštale za sve pare.

 

Za Boston na kraju fantastična sezona i jedan vrlo jak nastup u plejofu, 16:3 skor ih svrstava u sam vrh rekorda (mislim da su samo dve ekipe imale bolji u XXI veku, ShaqKobe Lejkersi i dubsi sa Durantulom).

Drago mi zbog Džejlena Brauna (zasluženo MVP), napravio je jak iskorak i možda malo ućutkao kritičare. I dalje mi njih dvojica nisu all-time američki superstarovi, očekujem da Ant već za godinu, maks dve, bude najbolji američki igrač u NBA, a ovaj Boston mi liči dosta na Detroit 2004. - i tamo je igrao neki Čonsi i Rip i Ben, ali je titula bila team-effort.

 

Pobednik godine je Milvoki koji je udelio Džrua direktnom rivalu, jbeš ga, to se ne radi.

 

Pauza do drafta pa kreće papazjanija, sledeća sezona bi mogla da bude top, matorci su i dalje tu, ali niko više ne očekuje da budu značajan faktor u osvajanju titule, smena generacija u jeku, a Boston sad deluje kao team-to-beat.

  • +1 7
Link to comment

Njima prva petorka dogodine zaradjuje 161 milion :huh: I onda na to 19 miliona Derek White. Tatum prima svake godine manje nego MPJ do kraja ugovora :kecman:

Link to comment

Posto je ovaj kasni deo plejofa bio sranje, mislim da je vreme da se opet pocne pisati o Nagetsima koji nece vise nikad nista ni osvojiti niti dogurati daleko ali su nasi jer tamo igra Jokic.

 

Empidzejov ugovor

Kako vratiti Brusa Brauna

Novi bekap centar

Marej nume 

Nece niko u Kolorado

Ne moze Jokic sam protiv sviju

 

Tako mnogo pitanja a tako malo vremena do nove sezone, mislim da zasluzuju posebnu temu.

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Amos said:

Njima prva petorka dogodine zaradjuje 161 milion :huh: I onda na to 19 miliona Derek White. Tatum prima svake godine manje nego MPJ do kraja ugovora :kecman:

 

Da, biće luksuznih taksi, no ostaje im core tima nepromenjen za sledeću sezonu, a vidimo da su sasvim fino posloženi. Nakon toga će verovatno krenuti rasipanje. 

Link to comment

Ma ja to zbog vas ostalih, kad se setim kakvu ste rolerkoster sezonu imali, od dinastije i Jokica GOATa do ocaja nakon 0-2 protiv Vulvsa pa opet vaskrsnuce na 2-2 i pogotovo 3-2 ali na kraju ipak karina, i kako onda coveku da ne bude zao

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Inače mnogo je jadna ova tradicija u NBA da se trofej dodeljuje vlasniku franšize.


Zašto? Timovi su firme sa vlasnikom, bolje nego da se prave kako je to sve vlasništvo 1 community-ja™. Milijarder platio, milijarder osvojio, milijarder prodao. 
 

 

  • +1 1
Link to comment

Zato što nije on iskrvario taj trofej na terenu, ovo jeste biznis, ali oni vole da ga i dalje tretiraju kao sport, a ako je sport igrači treba da budu u fokusu.

 

Zamišljam Berluskonija koji prima trofej LŠ i onda ga prosleđuje Maldiniju, ne ide mi to tako.

Link to comment

TotalnO antiklimaks finale indeed. Mozda nije uporedivo, a opet mozda i jeste:

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...