Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

16 minutes ago, 189- said:

da budala bi bio da izabere 20 miliona umesto 3.5:ko2:

 

lepo sam napisao "ako mu se igra basket"

zaradio je 226milki od ugovora u karijeri, minus porezi plus sponzorstva; dobru je lovu uzeo a naravno da je okej da uzme jos 20-30 minus porez, ako mu je to prioritet. 

 

svakako ce mu ugovori od sponzorstava cvetati ako je solidan faktor u dobroj ekipi, nije kao da bi igrao pro bono :ko2:

Link to comment

a sta znaci to ako mu se igra basket

 

igrace ga on bez obzira gde bude otisao. a vise ce igrati ako uzme vece novce.

 

james je milijarder i ne pada mu na pamet da igra za nista drugo osim maxa. to nije samo sto su alavi nego i zbog statusa izmedju ostalog.

Link to comment

@189-, pitanje je retoricko ili stvarno moram da ti objasnjavam, a imajuci u vidu i ostatak posta gde sam precizno naveo sta znaci?

 

neka uzme jos para koliko god moze, za mene to nece nista promeniti u vidjenju onoga sto je postigao, samo kazem da moze da izabere ekipu koja mu igracki prija a da uzme pare od sponzorstava i reklama.

Edited by uini
Link to comment

Agenti, menadzeri uvek gledaju da zabodu sto jaci ugovor. Nije samo do toga sta igrac zeli/misli...just sayin'

Link to comment

Sto bi Ostoja rekao - Ako ti se dolazi u Partizan, a Misko ti menadzer, pa promeni menadzera. 

Link to comment
20 minutes ago, 1n54jd3r said:

Agenti, menadzeri uvek gledaju da zabodu sto jaci ugovor. Nije samo do toga sta igrac zeli/misli...just sayin'

 

to mozda kod nekog igraca koji je u drugacijoj situaciji, ovde se klay iskljucivo pita.

Link to comment

Možda sam preterao sa 10 miliona, ali 20 je svakako van pameti. Rekao bih da u GSW atmosfera i međuljudski odnosi kreiraju kadrovsku politiku i da bi, da nije toga, Klej sigurno ostao za neki simboličan ugovor.

 

S tim u vezi, daleko mi je bliža ideja da će da potpiše za neki konkurentan tim za manje para nego za nekog ko se muči da dosegne minimalni cap.

 

 

Link to comment

Klej ima 4 prstena, neće se njemu igrati basket i juriti konkurentni timovi, ima da se naplati još jedan, poslednji put.

Da mu je to fokus ostao bi u GSWu za minimalac.

  • +1 1
Link to comment

Ne nužno, tokom cele sezone je tinjalo nezadovoljstvo sa njegove strane. Vrhunac je čini mi se bio kad je napravio onaj wtf faul na Rasu, kad je Ker izneverovao, a Klej nije hteo ni Kariju da baci 5.

  • +1 1
Link to comment

mle je 13 miliona, nema teorije da ce igrati za manje od toga. a posto je ime i ima nekoliko ekipa kojima fali taj njegov skill, cenim da ce ici na iznad 20m. grayson allen je nedavno potpisao za po 17 godisnje u proseku. zach collins isto. dillon brooks 20+... 22 milion je otprilike 15% capa, nisu to vise bogzna kakvi novci.

Link to comment
49 minutes ago, 189- said:

mle je 13 miliona, nema teorije da ce igrati za manje od toga. a posto je ime i ima nekoliko ekipa kojima fali taj njegov skill, cenim da ce ici na iznad 20m. grayson allen je nedavno potpisao za po 17 godisnje u proseku. zach collins isto. dillon brooks 20+... 22 milion je otprilike 15% capa, nisu to vise bogzna kakvi novci.

 

Ne pronalazim logiku tih primera koje si dao i koji nemaju nikakve veze sa Klejom. Uostalom, nije bitno, uskoro ćemo saznati.

  • Hvala 1
Link to comment

Klej je washed-up. Nije za startnu petorku u ozbiljnoj ekipi. A dati za rezervistu 20mil po novim pravilima i apronima, nije najpametniji potez.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

 

Ne pronalazim logiku tih primera koje si dao i koji nemaju nikakve veze sa Klejom. Uostalom, nije bitno, uskoro ćemo saznati.

 

'logika' je da se daju ugovori mnogo veci nego sto vi mislite da neki igraci zasluzuju ili da ce uopste dobiti. padalo se u nesvest na celom internetu na ugovore koje su dobili igarci houstona pa eto na kraju ispalo da nije bilo nista strasno.

klay jeste usporio u odbrani ali u napadu je vecinom isporucio ono sto je i do sada, tu i tamo procenti opadnu i vrate se ali je uvek oko 40% za tri na veliki broj pokusaja. ako mislite da takav suter vredi minimalca ili ugovor do 10 miliona mislim da uopste niste u koraku sa ligom i ugovorima. 

Link to comment

ma niko nije rekao da vredi minimalca, vec da bi na taj nacin mogao da bira contendera koji mu se djasvi, ako mu je to prioritet.

 

ako mu je prioritet lova, i to ce dobiti ali nece moci da bira gde igra

  • +1 2
Link to comment

U velikom je padu Trej. Prošlu sezonu (22/23) je izvukao sa mesec i po vrhunske forme tamo oko all stara. Ove se opet kurčio kako je celo leto trenirao, #nikadspremniji, etc, a odigrao za svoje standarde kriminalnu sezonu i davao 4p po meču manje, što je tragičan downgrade.

 

Kao što bi bio i za Denver npr. da mu daju 15m na mesto odlazećeg KCPa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...