Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

12 minutes ago, banecare1 said:

boston mlitav i nervozan iz nekog razloga

 

Mogu da uzmu titulu posle 16 godina? I Denver je igrao nervozno u petoj.

 

Samo još Dalas da uradi ono što je propustio u trećoj i održi prednost do poluvremena.

Link to comment

Plejof gde aktuelni sampion i buduci sampion imaju utakmice gde izgube sa 40 razlike ne ide bas u prilog ozbiljnosti lige, narocito u danasnje vreme kad ih se naziva cirkusom. Mozda bi celnici trebali malo da se zamisle gde sve ovo vodi i da li im je na kraju ciljna publika klinci do 16 godina i kladionicari.

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Defunctus said:

Plejof gde aktuelni sampion i buduci sampion imaju utakmice gde izgube sa 40 razlike ne ide bas u prilog ozbiljnosti lige, narocito u danasnje vreme kad ih se naziva cirkusom. Mozda bi celnici trebali malo da se zamisle gde sve ovo vodi i da li im je na kraju ciljna publika klinci do 16 godina i kladionicari.

 

 

Ovo je tek za kladionicare neupotrebljvo (da ne kazem lose). Blowout obicno znaci malo poena, a u ovom playoffu je bilo dosta toga. Ako mene nesto nervira, to je razlika u kriterijumu sudjenja, van i u doigravanju. Ima toga i u NHL, no ni priblizno kao ovde. Previse dosadno za moj ukus (a i nekorisno).

Link to comment

Dakle, da remiziramo(tm):

 

Kad Denver osvoji, dakle prosle sezone, liga je nikad jaca, ofanzivni talenat™ nikad veci, Jokic Bogotac i GOAT jer je oborio silne rekorde, cak i ove sezone dok su Nagetsi bili u igri za prolaz dalje je isla prica o jacini lige, premocnom zapadu i tako to... ali sad je liga sranje kad Seltiksi osvajaju a Denver izduvao, sad nista ne valja:lol:

 

Kad sam ja pisao da je liga 1 go kurac, ih... :fantom:

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
7 hours ago, Defunctus said:

Plejof gde aktuelni sampion i buduci sampion imaju utakmice gde izgube sa 40 razlike ne ide bas u prilog ozbiljnosti lige, narocito u danasnje vreme kad ih se naziva cirkusom. Mozda bi celnici trebali malo da se zamisle gde sve ovo vodi i da li im je na kraju ciljna publika klinci do 16 godina i kladionicari.

 

 

 


its about the mentality

Link to comment

Silver oborio rekord po prodatim krofnama, sad jbg što cela franšiza Njujorka povređena u završnoj fazi plejofa i što Luka Donović igra finale na jednoj nozi, i što se utakmice finala tankuju, jbgica, biće bolje dogodine.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Silver oborio rekord po prodatim krofnama, sad jbg što cela franšiza Njujorka povređena u završnoj fazi plejofa i što Luka Donović igra finale na jednoj nozi, i što se utakmice finala tankuju, jbgica, biće bolje dogodine.

 

tankovali su i klivlend i dubsi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...