Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Realno poslednja 2 faula jesu diskutabilni, prvo Braun pada jer mu isklizne noga na 5., Luka je još tu ispizdeo na klupu što nisu tražili čelendž i verovatnije je da bi ga dobili, šesta je teško bilo za promenu odluke, situacija 50-50 jer Braun jasno ide u kontakt laktom ispred sebe, i onda naravno teatralan pad, ali sudije sve pasu. Ne znam kako to braniti uopšte, obesmišljavaju sve sa takvim odlukama. Ovako su sudili za Janisa svaki i najmanji kontakt sa Sunsima pre 3 godine, ubili u pojam svaki pokušaj odbrane. 

Link to comment

Čist faul. Luka je imao opciju ili da ga prati nogama ili da se postavi za faul u napadu. Izabrao je drugo i upadljivo zakasnio.

 

  • +1 1
Link to comment

Pa ulaziš u putanju napadaču i iniciraš kontakt. Zna se šta je čista odbrana, ovo sigurno nije. Da se ne svira niko ne bi išao na prodor.

  • +1 1
Link to comment

Faul Dončića je kao suza. Pušta sve žive da prolaze kako hoće i sad dobije jednu ovako genijalnu ideju na par minuta do kraja dok ima 5 ličnih.

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Mil@n said:

Faul Dončića je kao suza. Pušta sve žive da prolaze kako hoće i sad dobije jednu ovako genijalnu ideju na par minuta do kraja dok ima 5 ličnih.

 

 

 

Jebiga, I ja sam se iznervirao u trenutku, al lik ima 36 povreda i opet se najviše pita u seriji.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Jebiga, I ja sam se iznervirao u trenutku, al lik ima 36 povreda i opet se najviše pita u seriji.

 

Pa to govori više o Dalasu nego o njemu. 

 

Ta košarka koju oni igraju ne može da donese titulu, barem ne protiv ovako jakog Bostona, realno je uspeh i što su se do finala dovukli sa Dončićem u ovakvom stanju i ovakvom igrom u odbrani. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Brownu (i to samo po highligtsima) bas ne sviraju korake nosene… operisan od osecaja za kosarku. Ali mvp lagano. Teske suteve pogadjao kad je bitno… odbranu standardno odlicno.

 

tatum uzasni procenti, solidno se obrukao.

 

Link to comment

Subjektivni osećaj (nisam gledao drugu) je da je buffalo MVP.

Mada je glavni utisak prilično mršava košarka u odnosu na to kako je delovalo negde na pola plejofa.

Link to comment

Embid u studiju abc-a, odgovara na pitanje o sopstvenom tvitu o tome kako je Milvoki "dao" titulu Bostonu. Sve što želi da je ostane titula iza njega, njegov "legacy" je ono za šta igra. :yucky:

Link to comment

Osvojice je kao i Doncic.  To jest ako  budu igrali uz 5,6 all star igraca u svojim ekipama:fantom:

Link to comment

Imaju dosta para na raspolaganju, verovatno će dovesti treću zvezdu ove godine, neko dobro krilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...