Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Kako se raspala odbrana Dalasa koja je bila odlična od ol-star trejda, to mi je najveće iznenađenje finalne serije, posebno u ovoj tekmi gde nema Porzingisa. Kajri nije dobar u odbrani, a sad je bio potpuno pogubljen kod trojke Vajta, izvrteo se oko sopstvene ose.

Link to comment

Od početka mi je Dalas delovao kao idealan mečap za Boston. Prelako isprovociraju mismeč situacije i očekivano potpuno poništavaju Dalasovu zaštitu obruča kao glavni adut njihove odbrane.

 

Aj, evo bar se malo vratiše.

  • +1 2
Link to comment

Vašington morao da preuzme...

 

edit: Sad se Holidej pogubio, nadam se naznaka Bostonove "clutch" završnice

Edited by reg
Link to comment

Luka bruka.

 

Buffalo rešio, mada je bez Luke odbrana Seltiksa imala idealnu priliku da se razgoropadi.

Link to comment

Inače gledam Lajvlija kako dominira, ne smem ni da pomislim šta bi ovde Debeli radio.

 

Problemi Denvera bi ostali, posle onog poniženja u 7. verovatno treba godinu dana ne izlaziti iz skloništa, ali mislim da bi Denver i Dalasa izbacio i bio ravnopravan Bostonu.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Inače gledam Lajvlija kako dominira, ne smem ni da pomislim šta bi ovde Debeli radio.

 

Problemi Denvera bi ostali, posle onog poniženja u 7. verovatno treba godinu dana ne izlaziti iz skloništa, ali mislim da bi Denver i Dalasa izbacio i bio ravnopravan Bostonu.

 

Luka lošiji nego u drugoj, Hauzer odradio odličan posao.

 

Ja kad razmišljam o stručnom štabu i igračima Denvera kako gledaju ovo finale setim se one fotografije Sakašvilija kako jede svoju kravatu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Au, kakav raspad Dalasa u seriji. Verovao sam u zanimljivo finale jer Dalas ima najboljeg igrača, ali loš mečap se ispostavlja kao mnogo bitnija stvar od toga. Sada mi deluje da bi npr. Oklahoma pružila daleko veći otpor Bostonu. Jedina zanimljiva stvar je sada trka za Finals MVP - Tejtum ili Braun...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...