Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Top izvisio u prvoj turi za Green room. Nije da nužno nešto znači, važno je da ostane lottery (a po prognozama do detaljnijih pregleda po svemu će tu ostati), a najvažnije kome će da zapadne. Plašim se da će ga zbog rehabilitacije preskočiti timovi sa deficitarnim PG. Težak maler. Najgori mogući tajming plus cunning plan sa matičnim ćelijama.

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Top izvisio u prvoj turi za Green room. Nije da nužno nešto znači, važno je da ostane lottery (a po prognozama do detaljnijih pregleda po svemu će tu ostati), a najvažnije kome će da zapadne. Plašim se da će ga zbog rehabilitacije preskočiti timovi sa deficitarnim PG. Težak maler. Najgori mogući tajming plus cunning plan sa matičnim ćelijama.

Decko ce propsutiti celu sezonu, bice veliki uspeh ako ga neko pokupi u prvoj rundi drafta.

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Decko ce propsutiti celu sezonu, bice veliki uspeh ako ga neko pokupi u prvoj rundi drafta.

 

nevezano konkretno za topica, mnogi su propustali sezonu zbog ozbiljnijih povreda od topove pa birani u top3-5-14 na draftu, u zavisnosti od projektovanog plafona.

 

ja mislim da on nece pasti previse zbog povrede u odnosu na mesto sa kojeg bi ga birali da je zdrav.

Link to comment

Zavisi, još ga USA doktori nisu provukli kroz šake. Za sada su analitičari pre svega oprezni, eventualno je neki blagi pad.

 

Birani su igrači sa ozbiljnim povredama i u top5. Embid npr.

Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

 

Birani su igrači sa ozbiljnim povredama i u top5. Embid npr.

 

upravo tako. chetka holmgren, valjda i ben simmons, porter jr je pao na cca 10, ali lakse je kada je plafon tako visok, sto kod topa nije slucaj

 

 

Link to comment
26 minutes ago, kralj said:

Holmgren se u predsezoni skršio, a mislim i Simons posle drafta.. 

 

da, za simmonsa sam zaboravio

ali eto, samo je porter jr pao znacajno, rekao bih da su njegova ledja veci red flag a taj draft je bio mozda i najjaci od onog lebron-darkelja-vade-melo

Edited by uini
Link to comment

MPJ je unikatan slučaj, on preko pola HS maturantske sezone nije igrao, pa propustio celu godinu na koledžu i na kraju nije mogao da ustane iz kreveta na dan poslednjeg pro day-a.

Lekar Klipersa je napisao u izveštaju da su male šanse da ponovo zaigra. Verovatno veći red flag se nikad nije domogao drafta.

Naravno i hype oko njega je bio Top100.

 

Mene ovde najviše nervira što je dečko mogao da se operiše i verovatno bude pri kraju oporavka (uzevši u obzir da nije pokidao ligamente, bar se nadam da nisu dodatno muljali), a svakako bi bio spreman za početak sezone. Ukoliko sad bude išao na operaciju, izgubiće sezonu. Retko ko rizikuje povratak posle ACLa na mesec ili dva pre kraja sezone.

 

  • +1 1
Link to comment

Drugacija je situacija sa tim americkim igracima koji su propustali ruki sezone, oni su im bili pred nosom i mnogo veci hajp je bio oko njih nego oko Topica sada . Topic je odigrao pola sezone na ABA nivou, verovatno je to bilo kratko vreme za njihove skaute i klubove da ga dovoljno iskautiraju te da prihvate rizik da ga povrtedjenog draftuju u lutriji.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...