Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

Nije nikakvo trolovanje, Dallas nema igrace koji mogu da kazne Boston gde je on najsupljiji a to je unutrasnja linija. Boston ce pomesti Dallas u ovoj seriji, ne javljam se ovde do kraja finala, uzivajte:fantom:

Edited by Micko8
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

dobro je, smanjili su :)

bez glupih preuzimanja, sporije u napadu daje rezultat

valjda cemo imati utakmicu

Edited by cedo
Link to comment

Kakvi besmisleni faulovi, ispada da igrač ne može da skoči uvis kod ulaza a da ne napravi faul, pa makar mu napadač zabio lakat u vrat. Dalas je prosuo 3 napada od spuštanja na osam razlike, Lajvli/Kajri koraci + ona ishitrena trojka. 

  • +1 1
Link to comment

Kontroliše ovo Boston rutinski. Naravno sa ova dva ludaka se nikad ne zna, ali za sada ih održavaju sa lakoćom.

 

Pritom, Tejtum igra baš slabu utakmicu.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Bice bolje u smislu malo jaceg otpora ali ide lagano 2-0 i 4-1 kraj bez drame, velika je razlika u kvalitetu i iskustvu. Plitak potok, nista od ocekivane drame, pogotovo kad se i Tejtum pojavi.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nisam očekivao ovakvu partiju Letonca odmah od starta, svakako je bio glavni faktor zbog kojeg je ovo bila šetnja u parku, a ne malo neizvesnija utakmica. Odlično ga je Boston koristio, trpao je i šuteve preko ruke, kada ostane sa nižim igračem pored sebe, moraće Dalas da se prilagodi bolje.

Tejtum baš loš večeras, 16 poena, ali ne znam jesu li 2 bila bitna, sve nešto na 15-20 razlike.

  • +1 1
Link to comment

igra boston dobro u prvom delu utakmice i kada su na velikoj razlici. mislim da ce dalas biti mnogo bolji u tesnim zavrsnicama i da ce pruziti mnogo jaci otpor nego sto se  pretpostavlja. 

  • +1 1
Link to comment

napad Bostona je najruznija kosarka ikada... 5 out, uvek vise suteva za 3 nego za 2... tacno mi je zao sto odvratni Lakersi nisu prosli da ih oduce od kosarke kad vec Debeli nije imao s kime da igra, Embiid poslovicno povredjen kad prodje playoff a i Giannis se povredi... svaki tim koji ima valjanog centra da kazni Porzingisa bi rasturio celokupan sistem Bostona a njima se namesti najbolji moguci protivnik sa Zapada(oni su sanjali Dallas, OKC ili Clipperse) posle sprdnje koju su imali na istoku

 

za sve ce ovo na kraju biti kriva Minnesota

  • +1 4
Link to comment

Ne treba preterivati sa reakcijama na prvu utakmicu finala. Ovo je bilo ubedljivo jer 1. Dalas nije znao da li će Porzingis igrati i u kom je stanju, a čovek odigrao jednu od najboljih utakmica u sezoni maltene i 2. KP je bio posebno napržen protiv tima koji ga se odrekao i koji ga je pogrešno koristio dok je bio tamo. Ta napaljenost ne može trajati tokom čitave serije, a Kristaps nije baš oličenje konstantnosti. Plus, Dalas će se prilagoditi sigurno. Biće ovo dobra serija, prilično sam ubeđen. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...