Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ma slažem se, samo mislim da je SAS idealna prilika da izgura godinu-dve kod ponajboljeg trenera ikada i onda preuzme sam dalje da vodi tim. Mogao bi da bude njihov Spolstra. Pop ima 75 godina, neminovno je da će se povući uskoro, samo jedan trener u istoriji je izgurao do 71. (Hubie Brown), svi ostali su se povukli pre 70te.

Link to comment

Meni JJ potpuno neharizmatičan da bi bio trener. Nemam pojma na koju bi foru izgradio autoritet. Doduše i za Spolstru početnika bi se isto moglo reći.

Link to comment

Otkud to da trener gradi autoritet harizmom ? Pa nije to izbor za mistera...

Link to comment

Vrlo su bitne soft skills za taj posao. Liderska uloga u timu prehajpovanih klinaca vrlo sumnjivog obrazovanja i velikih sujeta, koji i objektivno nemaju mnogo vremena da razviju svoju karijeru. Gomila trenera koji imaju košarku u malom prstu je teško fejlovala u ulozi prvog trenera. 

  • +1 1
Link to comment

Dosta ofanzivnih skokova za Boston. Inace lep ritam utakmice, bez seckanja faulovima i TO. Bice ovo serija dostojna jednog NBA finala.

Link to comment

Zalim one ljude koji misle da Dallas ima sansu protiv Bostona. Samo je Denve u nekom imaginarnom dinalu imao sansu protiv njih ali oni su coukovali zestoko:fantom:

Link to comment

Zalim one ljude koji misle da Dallas ima sansu protiv Bostona. Samo je Denver u nekom imaginarnom finalu imao sansu protiv njih ali oni su coukovali zestoko:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...