Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Još kad bi skapirale da diže popularnost lige i da će i njima rasti plate zbog toga, ali ne, sujeta. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Moja pretpostavka je da je čista ženska sujeta, a to sam baš viđao u svom poslu. Neretko žene ne žele da druga žena uspe. Naravno, to se može reći i na muškarce, ali na mom uzorku je uvek bilo češće da su to žene koje ne žele. 

 

Verujem da je razlog dubok i sociološki, smatraju da nema mesta za sve njih na velikoj sceni bilo gde (sport, posao) i onda bolje što manje njih da uspeju - veća šansa za njih. Da ne ulazim dublje, može se povezati i sa položajem žena kroz istoriju i da je to direktan rezultat svega toga. 

Edited by garmonbozia
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Ja je pratim, kako je odigrala svaku utakmicu i sl.

 

Imala je isto neku situaciju skoro, ali je pokazal zube i unela se u facu nekoj poput ove godzile sa klipa.

Link to comment

Zar nije oduvek postojalo maltretiranje novajlija u NBA? Mada ne ovako pred kamerama, a i u 2024. bi očekivao čovek malo drugačiji pristup nego 90-ih

  • +1 1
Link to comment

U NBA da, u WNBA ne baš. Mislim da je ovde manji problem ova konkretna situacija, nije ovo prvi put da joj se dešavaju neprijatnosti.

Link to comment

Pa slican razlog zbog koga su bad boys-i tukli MJ-a kao vola u kupusu - pretnja dominaciji.

Link to comment

Dosta smešno. Konačno su dočekali da nekog zanimaju, pune hale vidim kad god igra Indiana, i sad se izdrkavaju na ženi od koje svi mogu da profitiraju. Debili. Pardon debilke.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ja je pratim, kako je odigrala svaku utakmicu i sl.

 

Imala je isto neku situaciju skoro, ali je pokazal zube i unela se u facu nekoj poput ove godzile sa klipa.

 

Tako i treba.

Link to comment
Posted (edited)

Ovo bi trebalo na temi o zenskoj kosarci , prljate NBA temu, koga jos zanima zenska kosarka:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
Posted (edited)
On 31. 5. 2024. at 22:09, Amos said:


Potpuno je neslušljiv tokom plejofa jer je prešao u full reactionary mod, pa je svaku utakmicu neko drugi najbolji igrač u ligi, nikad nije video takvu odbranu, pa niksd nije video takav napad. Odmori čoveče, ne ide ta reddit histerija uz bumerstvo.
 

Ja ga najviše volim kad je tokom dosadnih delova sezone u 'what if' fazi, pa vadi iz dupeta razne istorijske trejdove pomešane sa malo real life infoa od drugara poput Moreya. 

Jinxuje a zna idiot da ce Boston pregaziti Dalas kao plitak potok u finalu:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
45 minutes ago, 189- said:

 

zato sto je belkinja

 

privilegovana belkinja

 

ima medije, ima sve, ali na terenu čak niko od njenih nije nešto iznenađen  zbog ovoga

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...